LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Czas zabiegu zależy od wybranej partii ciała.

Zazwyczaj to od 20 do 60 min.


CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Nie wymaga znieczulenia.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

ZMIANY PIGMENTOWE


Zmiany pigmentowe na skórze pojawiają się niezwykle często, zwłaszcza u osób, narażonych na promieniowanie UV oraz duże amplitudy temperatur. Rumień oraz przebarwienia, najczęściej czasowe, mogą stać się zmianami trwałymi, które nieestetycznie prezentują się na skórze. Skóra, narażona na powstawanie przebarwień wymaga zastosowania skutecznych, a zarazem bezpiecznych metod, eliminujących niedoskonałości. Usuwanie naczynek za pomocą nowoczesnego lasera Alma Harmony XL (DYE VL) jest metodą bezinwazyjną, minimalizującą dyskomfort podczas i po zabiegu, a także skuteczną. Polecana jest osobom, pragnącym pozbyć się przebarwień szybko, efektywnie i bez okresu rekonwalescencji. 

Jak powstają zmiany pigmentowe na skórze?

Zmiany pigmentowe na skórze powstają w wyniku zaburzenia syntezy oraz rozmieszczenia naturalnego barwnika - melaniny w warstwie podstawnej naskórka. Eumelanina i feomelanina to dwa rodzaje melaniny. Pierwsza odpowiedzialna jest za zabarwienie brązowe, druga za odcień czerwony. Obydwa rodzaje melaniny decydują o kolorze skóry i włosów, a ich proporcja określa dokładne zabarwienie. Wpływ na produkcję melaniny może mieć promieniowanie UV, hormony, przyjmowane lekarstwa, stany zapalne skóry oraz styczność z metalami. Do czynników wewnętrznych, wpływających na zaburzenia w produkcji melaniny należą cukrzyca, nadczynność lub niedoczynność tarczycy, niewydolność nerek lub zmiany w wydolności wątroby. Hiperpigmentacja melaniny może mieć podłoże zewnętrzne w postaci intensywnego promieniowania UV, również podczas korzystania z solarium, używania perfum lub wód perfumowanych na miejsca, narażone na działanie promieni słonecznych lub w wyniku zabiegów laserowych. Zmiany pigmentacyjne na skórze mogą mieć charakter dziedziczny oraz występować jako zmiany starcze. 

KTÓRE ZMIANY MOŻNA USUNĄĆ LASEREM ?


 

Laserowe zamykanie naczynek jest zabiegiem kosmetycznym, który może być stosowany u osób, które w wyniku wywiadu medycznego nie posiadają przeciwskazań do wykonania zabiegu. Przeciwskazaniem do wykonania laserowego zamykania naczynek może być ciąża, karmienie piersią, cukrzyca, zbyt krótki okres od ostatniej ekspozycji na promienie słoneczne, stosowanie ziół (zwłaszcza nagietka), kremów z retinolem, występowanie łuszczycy, bielactwa, wszczepiony rozrusznik serca oraz fotodermatoza i stany zapalne skóry. Wskazaniem do usuwania naczynek laserem (skutecznie) są zmiany naczyniowe, rumień, trądzik różowaty, rozszerzone naczynka i pory, naczyniaki płaskie, gwieździste i rubinowe. Zmiany skórne, które podlegają chirurgicznemu usunięciu to przede wszystkim pieprzyki, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia.

JAK WYGLĄDA ZBIEG LASEROWEGO USUWANIA PRZEBARWIEŃ ?


Zastosowanie nowoczesnego lasera Alma Harmony do usuwania zmian pigmentacyjnych płytkich i głębokich wiąże się z precyzją i skutecznością, wynikającą z użycia autorskiego modułu Dye-SR, opierającego się o technologię AFT oraz widma wąskopasmowego. Precyzyjnie użyty laser Alma uszkadza komórki, w których występuje nadpigmentacja płytka oraz głęboka. Zbyt duża zawartość melaniny, prowadząca do powstawania zmian pigmentacyjnych może zostać wyeliminowana na stałe poprzez wiązkę laserową, trafiającą dokładnie w uszkodzone partie komórki. Zdrowe komórki o prawidłowej budowie nie ulegają uszkodzeniu, dzięki czemu zabieg jest bezinwazyjny i nie wymaga rekonwalescencji. Regeneracja zniszczonych komórek następuje poprzez wymywanie ich w wyniku procesów autoimmunologicznych oraz zastąpienie ich zdrowymi komórkami o odpowiednim poziomie pigmentacji. W zależności od intensywności zmian, zabieg trwa 15 do 60 minut i może wymagać kilku powtórzeń.

 

Efekt zabiegu laserem Alma Harmony XL PRO

Efekt zabiegu laserem Alma Harmony XL PRO.

 

Zastanawiasz się nad zabiegiem?

Umów się na konsultację lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!

Efekt zabiegu laserem Alma Harmony XL PRO

Efekt zabiegu laserem Alma Harmony XL PRO.

 

Zastanawiasz się nad zabiegiem?

Umów się na konsultację lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!

WSKAZANIA DO ZABIEGU LASEREM ALMA HARMONY


 • Wskazania do zabiegu:
 •  
 • Plamy posłoneczne i soczewicowate na twarzy, dekolcie, dłoniach, przedramionach
 • Przebarwienia związane z fotostarzeniem
 • Melasma (ostuda) efekt zmian hormonalnych i kontaktu z UV
 • Piegi
 • Przebarwienia pozapalne, polekowe, termiczne, pourazowe
 •  

Nie masz pewności czy zmiany które chcesz usunąć można usunąć laserem ?

 

Umów się na konsultację lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!

Efekt zabiegu laserem Alma Harmony XL PRO

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW LASEROWYCH


Przeciwwskazań do przeprowadzenie zabiegu jest niewiele i jest to przede wszystkim:


 • ciąża i karmienie piersią,
 • stosowanie produktów zawierających retinol,
 • cukrzyca
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • padaczka,
 • zaburzenie w postaci problemów z krzepnięciem krwi,
 • stosowanie leków światłouczulających (chodzi tu przede wszystkim o retionoidy oraz tetracykliny),
 • skłonność do powstawania bliznowców.

 • Jeśli dotyczy Cię którekolwiek przeciwwskazanie, możesz skontaktować się z nami. Podczas konsultacji ustalimy czy dane przeciwwskazanie jest względne, czy bezwzględne w Twoim przypadku.

Zalety i wady usuwania pajączków laserem zdecydowanie przymawiają na korzyść pozytywnych efektów zabiegu. Alma Harmony XL (Dye VL) jest urządzeniem nowoczesnym, innowacyjnym, dzięki któremu nie ma skutków ubocznych zabiegu. Jeśli wziąć pod uwagę opinie, dotyczące zamykania naczynek laserem, znaleźć można pochwałę szybkości, efektywności, precyzji oraz bezinwazyjności zabiegu. Najlepszy czas na usuwanie zmian to chwila, w której zauważalne stają się stałe zmiany pigmentacyjne na skórze. Im szybciej, tym większa skuteczność w całkowitej eliminacji przebarwień.


Brak rekonwalescencji oraz dyskomfortu po wykonaniu zabiegu to dodatkowy atut lasera Harmony XL.


Głowica Dye VL dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa


Innowacyjny laser z głowicą Dye VL zapewnia najwyższą jakość działania oraz skuteczność. Dzięki precyzyjnej głowicy zabieg jest praktycznie bezbolesny. 

LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ  - CENA


LASER Harmony XL PRO głowica Dye-VL

• Wiotkość skóry (fotostarzenie się)
• Łagodne zmiany naczyniowe
• Przebarwienia
• Naczyniaki płaskie
• Trądzik różowaty

Konsultacja

0 zł

Na szablonie

90 zł

Warga górna

99 - 149 zł

Nos

99 - 199 zł

Czoło

199 - 299 zł

Policzki

199 - 299 zł

Szyja

199 - 299 zł

Dłonie

199 - 299 zł

Dekolt

299 - 349 zł

Cała twarz

399 - 599 zł

Ceny innych partii ciała ustalamy indywidualnie


POLECANE ZABIEGI KOSMETYCZNE:


Zabieg ten łączy w sobie zalety peelingu, mikrodermabrazji i maseczki regenerującej. Można łączyć go z innymi np. z klasyczną mikrodermabrazją diamentową. INNOFACIAL oferuje szybką i wysoką ...


Peelingi medyczne używane są w leczeniu m.in. powierzchownych przebarwień, trądziku, rogowaceń słonecznych, brodawkach łojotokowych oraz przy odmładzaniu skóry. Peeling medyczny ...


Czy wiesz, że najnowszy, najmocniejszy, najszybszy, bezbolesny laser diodowy do całorocznego usuwania zbędnego owłosienia znajdziesz w NL Clinic ?

Zapomnij o goleniu i woskowaniu!


Zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację on-line lub zadzwoń do nas i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!