MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

LIPOLIZA, KAWITACJA, ŚWIATŁO LED, ROLKI

CAVI - LIPO


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

W zależnosci od zakresu. Pierwszy zabieg z konsultacją może trwać do 1,5 godziny.  Przecietnie zabieg trwa 45 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Masaż z rolkami porównywalny do endermologii.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Wymaga stosowania zaleceń po zabiegu.

Cavi-Lipo

PLATFORMA ZABIEGOWA


Redukcja cellulitu i poprawa napięcia skóry

Redukcja tkanki tłuszczowej – ultradźwiękami

Usuwanie drugiego podbródka

Odchudzasz się?   Skorzystaj z zabiegów pomagających w redukcji tkanki tłuszczowej!


Same ćwiczenia i dieta nie zawsze wystarczająco poprawiają jędrność i elastyczność skóry, a także nie zawsze pomogą w  usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej zlokalizowanej miejscowo.

Cavi lipo to relaksujący a jednocześnie wyszczuplający zabieg, z którego korzysta wiele celebrytek i gwiazd telewizyjnych. Pomaga uzyskać lepszą i dobrze wymodelowaną sylwetkę, która na wskutek np. ciąży lub nadmiernego apetytu może nie być perfekcyjna (rozstępy, cellulit lub nieestetyczne fałdki).

W gabinecie medycyny estetycznej Cavi-Lipo (nazywany często lipolizą ultradźwiękową) modeluje sylwetkę, bez ingerencji chirurga. Nie zostawia żadnych śladów w postaci obrzęków czy rumieńców. Jest przy tym bezpieczną i efektywną kuracją w walce z tkanką tłuszczową.

Jak działa Cavi-Lipo ?


Zabieg działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe poprzez fale ultradźwiękowe (kawitacja ultradźwiękowa). Gdy fala uderza w komórki tłuszczowe, ich zawartość zaczyna intensywnie zmieniać swój stan oraz objętość, w wyniku czego powstają pęcherzyki zwane „bąblami kawitacyjnymi”. Pęcherzyki zwiększają swoją objętość, a następnie pękają uwalniając rozpuszczony tłuszcz, który jest bezpiecznie wydalany przez naturalny metabolizm.

Dzięki Cavi - Lipo, na długo można się pozbyć niechcianej tkanki tłuszczowej. Już pierwszy zabieg przynosi widoczne efekty, skóra napina się, a z każdym następnym zabiegiem zmniejsza się obwód ciała. Lipoliza ultradźwiękowa pomaga modelować sylwetkę oraz uzyskać perfekcyjny wygląd gwiazd z telewizji, poprawiając przy tym samoocenę i samopoczucie.

Ilość i częstotliwość zabiegów kawitacji ultradźwiękowej


Lipolizę ultradźwiękową wykonuję się raz w tygodniu w seriach: od 6 do 8 razy na daną partię ciała.

Cavi-Lipo dzięki wyjątkowej głowicy zabiegowej generuje wiele nakładających się na siebie fal ultradźwiękowych. Niesie to za sobą wiele korzyści:


•    Uzyskuje o wiele silniejsze zjawisko kawitacji niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń, co przekłada się na lepsze rezultaty zabiegów.

•    Skuteczniejsze wykorzystanie mocy wyjściowej - brak ryzyka poparzeń czy dotkliwych skutków ubocznych.
•    Fale rozchodzą się pod kątem dzięki czemu tkanka tłuszczowa jest penetrowana znacznie głębiej niż u typowych fal liniowych.

Cavi - Lipo DEX


Cavi - Lipo - efekty działania


Kawitacja ultradźwiękowa a cellulit
W tym przypadku także można zauważyć poprawę. Cavi-Lipo ma specjalną głowicę zabiegową CELLU, przeznaczoną tylko do rozbijania cellulitu. Użycie takiej głowicy powoduje, że zawartość komórek ulega upłynnieniu, czego skutkiem jest wyrównanie ich struktury. W skutek tego działania skóra z zewnątrz staje się jędrniejsza i gładsza a efekt „pomarańczowej skórki” zostaje znacznie zredukowany.


Efekty  Cavi-Lipo
Pierwsze rezultaty widać po 1-2 zabiegach, obwód zmniejsza się ok 2 cm, natomiast po kolejnych zabiegach może się zmniejszyć nawet do 6 cm. Efektem zabiegu jest nie tylko redukcja obwodu, ale także wymodelowana sylwetka oraz poprawa jakości skóry, redukcja cellulitu.

Unikalność CaVi-Lipo
Na rynku estetycznym nie ma drugiego tak skutecznego urządzenia. Technologia wykorzystana w Cavi-Lipo jest zastrzeżona oraz użyta po raz pierwszy w tego typu urządzeniu. Zredukowano wibracje i hałas, które często występują u konkurencyjnych urządzeń. Posiada unikalny design, wysoką jakość, liczne certyfikaty oraz przynosi doskonałe rezultaty zabiegów.


Bezpieczeństwo
Cavi-Lipo jest najbezpieczniejszym urządzeniem do redukcji tkanki tłuszczowej na rynku.
Wykorzystana technologia nakładania się wielu fal, osiąga o wiele lepsze rezultaty bez zwiększania mocy czyli bez ryzyka skutków ubocznych. O bezpieczeństwie świadczy również fakt, że urządzenie jest zatwierdzone przez amerykańską federację FDA, natomiast w Szwecji zabiegi te, są oficjalnie rekomendowane przez lekarzy i refundowane przy problemach z otyłością.

Certyfikaty
•    ISO 9001, ISO 13485 (dyrektywa medyczna).
•    FDA.

Dzięki Cavi - Lipo, na długo można się pozbyć niechcianej tkanki tłuszczowej. Już pierwszy zabieg przynosi widoczne efekty, skóra napina się, a z każdym następnym zabiegiem zmniejsza się obwód ciała. Liposukcja ultradźwiękowa pomaga modelować sylwetkę oraz uzyskać perfekcyjny wygląd gwiazd z telewizji, poprawiając przy tym samoocenę i samopoczucie.

 

Zalecenia:

•    Przed kuracją
Tydzień przed planowanym rozpoczęciem serii zabiegów powinno się stosować lekką dietę oraz unikać alkoholu. W miarę możliwości jeść głównie gotowaną i duszoną żywność (jak najmniej tłustą). Odciąży to wątrobę, by sprawnie poradziła sobie z metabolizmem usuniętej tkanki tłuszczowej.


•    Po zabiegu
Pić co najmniej 1,5 litra wody dziennie. Picie większej ilości wody umożliwi szybsze usunięcie z organizmu toksyn, odkładających się w komórkach tłuszczowych.  Aby zachować uzyskaną sylwetkę jak najdłużej, wskazana jest wzmożona aktywność ruchowa.

Obszary i czas stosowania:
•    boki 20min,
•    brzuch 40min,
•    podbródek 5-10 min,
•    pośladki 20min,
•    ramiona 20min,
•    uda 40min.

Na filmie możemy zobaczyć jak skutecznie urządzenie rozbija tłuszcz, pozwalając na utratę aż 4 centymetrów w obwodzie uda. Pokazuje to jego skuteczność i technologiczną przewagę tego urządzenia.

Badania Kliniczne Cavi-Lipo   Data rozpoczęcia badań : 29.01.2011
Zabiegi wykonywane urządzeniem Cavi-lipo (pierwszej generacji)

Potrzeba pacjenta:
Zredukowanie wagi. Pacjent miał równomiernie rozłożony tłuszcz oraz większe ilości wokół klatki piersiowej, brzucha i na pośladkach.

Dieta:
Ogólnie dobrze się odżywia, ale zbyt często je o niewłaściwej porze. Zbyt wysokie spożycie alkoholu.

Ćwiczenia:
Dwie sesja treningowe tygodniowo (siłownia), zazwyczaj ma czas na godzinny spacer raz w tygodniu.

Wskazania

Kontynuować zwykła dietę, ale powiększyć śniadania i lunch a zmniejszyć kolację.
Pacjent nie będzie pił alkoholu podczas terapii.
Zalecane dwa spacery tygodniowo.
Jeden zabieg Cavi –Lipo na tydzień przeprowadzony rano w sobotę lub niedzielę oraz platforma wibracyjna po zabiegu. Podwyższona aktywność podczas terapii.

Normalna konsumpcja na poziomie 2250 Kcal na dzień, co daje 15750 K cal na tydzień.

Jak widać na powyższym przykładzie pacjent ten osiągnął redukcję masy ciała ok. 8,1 kg w trakcie cyklu zabiegów. To bardzo dobry wynik.  Większość ludzi, aby osiągnąć redukcję 1 kg masy ciała potrzebuje:

Przykładowa kombinacja
-Dieta:
Przyjmowanie 1740 Kcal dziennie
Ćwiczenia:
3 x ćwiczenia, każda sesja spala min 300 Kcal
Cavi-Lipo zrobi resztę, czyli ok. 2600 Kcal na tydzień.


Zdjęcie poglądowe

Włączenie Cavi –Lipo do procesu odchudzania pozwala wymodelować partie ciała jak broda, brzuch, bryczesy, kolana bez nadmiernej utraty tkanki tłuszczowej z twarzy, piersi, ramion, dłoni  itp.

Warto decydując się na kurację odchudzającą włączyć w nią nie tylko dietetyka, ale i lekarza medycyny estetycznej. Najnowsze urządzenie Cavi Lipo DEX pozwala na dużą kontrolę podczas odchudzania a dodatkowo rewelacyjnie usuwa cellulitu u kobiet i dba o napięcie skóry. Efekty działania – wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,  potwierdzone badaniami są nieporównywalne do wielu urządzeń wywołujących zjawisko kawitacji ultradźwiękowej. 

WYBRANE ZABIEGI :

Biostymulatory


Zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację on-line lub zadzwoń do nas i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!