MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

EMS -  TRENING Z WONDER BODY

KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje

kosmetolog

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Zabieg trwa 60 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Wykonujemy znieczulenie dla komfortu pacjenta.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Może wywołać przejściowy obrzęk, tkliwoś i zaczerwienienie.

NAJEFEKTYWNIEJSZA ELEKTROSTYMULACJA MIĘŚNI I MODELOWANIE CIAŁA


Electrical Muscle Stimulation - EMS to modelowanie sylwetki i wzmocnienie mięśni za pomocą zabiegów hi-tech w klinice medycyny estetycznej i kosmetologii to gwarancja świetnych i trwałych efektów. Zapomnij o klasycznej elektrostymulacji - nowoczesna aparatura wykorzystuje bardziej zaawansowane rozwiązania.

EMS -PIĘKNE CIAŁO BEZ WYSIŁKU


W NL Clinic wprowadziliśmy najbardziej nowoczesną kurację  modelującą i rzeźbiącą ciało za pomocą innowacyjnego urządzenia Wonder Body. Zaawansowana hiszpańska aparatura wykorzystuje technologię HIEMS (High Intensity Electromagnetic Muscle Stimulation), która łączy skupioną emisję pola elektromagnetycznego i selektywną elektrostymulację Myo. Na czym to polega? Aparat emituje impulsy o wysokiej częstotliwości, które nie tylko stymulują mięśnie, ale też spalają nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg działa bezpośrednio na aż pięć grup mięśni, a pośrednio na ponad czternaście.

SZCZUPŁA W 25 MINUT? TYLKO Z WONDER BODY!


Podczas 25 minutowej sesji pacjent relaksuje się i odpoczywa, a urządzenie ćwiczy za niego - wysyłając nawet 36 tysięcy impulsów powodujących napięcie włókien mięśniowych. To równowartość 3 godzin spędzonych na siłowni! Wonder oszczędza czas i pomaga uniknąć tak częstych dziś kontuzji. Kuracja z użyciem technologii HIEMS zapewnia nie tylko bardzo szybkie, ale i trwałe rezultaty - wyrzeźbienia, wysmuklenia i wymodelowania sylwetki. Co istotne, aparat nie powoduje termicznego podgrzewania tkanek, dzięki czemu zabieg jest niezwykle komfortowy i bezpieczny. Przeprowadzany jest bezkontaktowo i sterowany automatycznie. To duża wygodna dla specjalisty i pacjenta oraz gwarancja powtarzalnych efektów. Zabieg jest doskonałym uzupełnieniem aktywności i zdrowego stylu życia.

 

Elektrostymulację Wonder wykonuje się na cztery newralgiczne obszary jednocześnie:

 

 1. ramiona,
 2. brzuch,
 3. pośladki (zapewnia najsilniejszy lifting pośladków na rynku!),
 4. nogi.

ZALECENIA DO ZABIEGU ELEKTROSTYMULACJI:


 1. modelowanie i wyszczuplanie sylwetki,
 2. utrata jędrności skóry,
 3. widoczny cellulit,
 4. wzmocnienie osłabionych mięśni,
 5. po kontuzjach i urazach,
 6. niska wytrzymałość na wysiłek fizyczny.

Zabieg wonder body

NA CZYM POLEGA ELEKTROSTYMULACJA WONDER?


Innowacyjna technologia HIEMS oddziałuje na szybko i wolno kurczące się mięśnie. Pracuje też na mięśniach głębokich, dzięki czemu efekty zabiegu są spektakularne. Zabieg pobudza przemianę materii, dzięki czemu w czasie 3 dni po sesji spalamy dodatkowo nawet 500 kalorii. Procedura nie tylko wzmacnia tkankę mięśniową i rzeźbi sylwetkę, ale też przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i walczy z cellulitem.

 

Przewaga elektrostymulacji HIEMS nad innymi technologiami

●       najmocniejsza elektrostymulacja na rynku,

●       technologia HIEMS dociera najgłębiej,

●       najwyższa liczba impulsów - 36 000

●       zabieg wykonywany jest na 4 obszary jednocześnie (ramiona, brzuch, pośladki, uda),

●       jest bardziej efektywny i szybciej przynosi efekty niż metoda tradycyjna EMS,

●       wykonuje się go w specjalnym kombinezonie zabiegowym,

●       pozwala na wybór trybów pracy dopasowanych do problemów i potrzeb,

●       uzyskujemy efekt kompleksowego remodelingu sylwetki,

●       konkurencyjna cena i najszybsze efekty.

PROGRAMY ZABIEGOWE WONDER BODY


Specjalista ustawiający parametry zabiegowe może skorzystać z gotowych programów, ale też może ustalić je indywidualnie (Program Expert) - w zależności od potrzeb i oczekiwań pacjenta. Poszczególne opcje koncentrują się na wyszczuplaniu (spalaniu tłuszczu), ujędrnianiu, wzmocnieniu muskulatury czy na redukcji skórki pomarańczowej (cellulitu).

 

Program Definition

Idealny wybór dla osób oczekujących efektu wymodelowanej sylwetki oraz chcących spalić nadmiar tkanki tłuszczowej. Przyspiesza przemianę materii, rozgrzewa mięśnie i pomaga przywrócić właściwi współczynnik BMI.

 

Program Hypertrophy

Poprawia siłę mięśni, nie narażając pacjenta na ryzyko kontuzji. Zapewnia poprawę kondycji fizycznej i większą wytrzymałość. Działa na głębokim poziomie, stymulując wszystkie rodzaje włókien mięśniowych.

 

Program Cellulite

Redukuje nierówności spowodowane cellulitem. Pobudza przepływ krwi i limfy, zwiększa odżywienie mięśni i redukuje zastoje limfatyczne. Nawadnia i dotlenia tkanki, co przyczynia się do ich lepszej trofiki i zmniejszenia objawów skórki pomarańczowej.

 

Program Recovery

Idealny po intensywnym treningu lub jako kuracja regenerująca po kontuzjach i urazach. Nie powoduje obciążenia stawów, pomaga korygować wady postawy, niweluje bóle mięśniowe. Pomaga szybko wrócić do pełnej sprawności, idealny także dla osób, które mają problemy z poruszaniem się.

 

Program Expert - dla zaawansowanych

Umożliwia operatorowi indywidualne ustawienie parametrów i stworzenie w 100% spersonalizowanego programu dla każdego pacjenta.

EFEKTY ZABIEGU WONDER


Częstotliwość i ilość sesji dobiera się indywidualnie do potrzeb pacjenta. Zabieg zapewnia zjawisko hipertrofii, czyli silnego odżywienia i wzmocnienia mięśni. W większości przypadków po pięciu sesjach obserwujemy utratę do 8 cm w obwodzie brzucha i ok. 3 cm w obwodzie uda. Rezultaty zależą oczywiście od stylu życia pacjenta oraz dodatkowych działań - np. stosowania diety. Oprócz wyszczuplania widoczna jest również wyraźna poprawa jakości skóry, zmniejszenie cellulitu i zwiększone napięcie tkanek w miejscach, gdzie wcześniej widoczna była ich wiotkość.

 

Po serii zabiegowej (m.in. 5 zabiegów EMS) następuje:

- wyszczuplenie ciała,

- ujędrnienie skóry,

- redukcja skórki pomarańczowej,

- poprawa stanu i aktywności muskulatury,

- przyspieszenie metabolizmu,

- zwiększone spalanie tkanki tłuszczowej,

- poprawa odżywienia mięśni.

 

Wonder - efekty potwierdzone badaniami

Efektywność i bezpieczeństwo kuracji elektrostymulacji mięśni Wonder potwierdzają oficjalne badania medyczne przeprowadzane przez producenta. Nowoczesne technologie zastosowane w urządzeniu powodują naturalną pracę mięśni, co pomaga skutecznie je rozwijać i wzmacniać. Aparat spełnia restrykcyjne europejskie normy i standardy jakości.

TRENING EMS - PRZED I PO


EMS - PRZECIWWSKAZANIA


 1. wszczepiony rozrusznik serca
 2. ciąża (zabiegi w okolicy brzucha)
 3. epilepsja
 4. gorączka, osłabienie organizmu, infekcja
 5. nowotwór w trakcie leczenia
 6. zakrzepica / skłonność do zakrzepów
 7. nieleczone nadciśnienie
 8. metalowe implanty

ŚWIATOWY HIT - TECHNOLOGIA WONDER JUŻ W NL CLINIC


Światowy HIT - technologia Wonder już w NL Clinic

 

W naszej klinice medycyny estetycznej i kosmetologii w Katowicach wprowadzamy najnowsze i przetestowane przez naszych ekspertów rozwiązania, które zapewniają pacjentom najlepsze efekty przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Jeśli marzysz o smuklejszej, wyrzeźbionej i atrakcyjnej sylwetce - kuracja Wonder Body może być dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Już dziś zarezerwuj termin na swoją sesję Wonder Body: tel. 881 202 202


WYBRANE ZABIEGI :


Zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację on-line lub zadzwoń do nas i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!