MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ  ORAZ  ZABIEGI KOSMETYCZNE

SZYBKA REZERWACJA ZABIEGÓW ON-LINE  24h


Zapraszamy do rezerwowania terminów na wybrane zabiegi lub uzyskania dodatkowych informacji. Można kliknąć seledynową ikonę booksy powyżej lub link pod przyciskiem: "zarezerwuj".

Po otrzymaniu rezerwacji potwierdzimy ją telefonicznie dzwoniąc z numeru 881 202 202 lub +48 32 250 48 28. Proponowany termin rezerwacji może czasem ulec zmianie. Dla pierwszorazowych wizyt może być wymagana przedpłata. Przed niektórymi zabiegami konieczna jest kwalifikacja lekarska do zabiegu. NIektóre zabiegi można zarezerwowac tylko telefonicznie.

 

Wszystkie kwestie są zawsze uzgadniane w porozumieniu z pacjentem.

Pracujemy pon. - pt. do 08:30 do 20:00.

 

Soboty zarezerwowane są dla stałych klientów, na dłuższe zabiegi oraz osób w nagłej potrzebie.

Jeśli uważasz , że twoja sprawa jest pilna możesz pisać  do nas poprzez FB o dowolnej porze.

Możesz również do nas pisać:

  1. przed zabiegiem na recepcja(@)nl-clinic.pl,
  2. po zabiegu na opiekunpacjenta(@)nl-clinic.pl.

Możesz śmiało rezerwować terminy on-line na większość zabiegów. Jeśli nie znajdujesz zabiegu w systemie rezerwacyjnym, wybierz konsultację albo użyj formulaża kontaktowego poniżej lub zadzwoń do nas w godzinach pracy. Przed każdą wizytą umówioną on-line zadzwonimy jeszcze zapytać o szczegóły i potwierdzić termin. Otrzymasz również dodatkowo powiadomienie i przypomnienie prosto z systemu w formie SMS. Dzień przew wizytą, dodatkowo skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia terminu. Wiele osób, w tym te, które odwiedzają nas pierwszy raz korzysta z tego udogodnienia.


GDY POTRZEBNA KONSULTACJA

Zastanawiasz się jeszcze nad odpowiednim zabiegiem? Umów się na konsultację lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!NAPISZ DO NAS I ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Field is required
Field is required
Field is required
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent

  1. Administratorem podanych danych jest  NL CLINIC. Pierzyńscy Spółka Jawna
  2. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi.  Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art 6 ust. 1 lit f  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
  3. Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.