DEPILACJA LASEROWA - NOGI, PACHY, BIKINI ...

... jej efekty  potrafią wprawić w zachwyt już po pierwszym zabiegu.


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje certyfikowany kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Pierwszy zabieg trwa

od15 do 60 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Komfort zależy od typu owłosienia. Bez znieczulenia.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

KOMFORTOWA, CAŁOROCZNA DEPILACJA LASEROWA W ATRAKCYJNYCH CENACH!


Depilacja laserowa to marzenie każdego, kto chce móc pochwalić się pięknym, gładkim ciałem. Wyobraź sobie wolność, dzięki której nigdy więcej nie będziesz się golić ani nic woskować. Zaawansowana technologia laserowa oznacza teraz, że usuwanie włosów jest bezpieczniejsze, szybsze i skuteczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Możesz już przestać martwić się niechcianymi włoskami. Naprawdę!


Laser MeDioStar MONOLITH pozwala bezpiecznie wykonać zabieg depilacji nawet latem!


Odwiedź nasz salon kosmetyczny w Katowicach i sprawdź jak działa njszybszy laser diodowy na Śląsku. Zapraszamy !

Szkoda na to czasu!

 

Rozwiaż problem

niechcianego owłosienia

skutecznie, szybko, trwale!

Teraz w promocji lub z rabatem -50%

DEPILACJA LASEROWA – KTO JEST IDEALNYM KANDYDATEM DO ZABIEGU ?


Z naszego doświadczenia możemy stwierdzić, że większość naszych klientów uzyskuje dzięki epilacji (potocznie - depilacji laserowej) efekt redukcji 80% do 95% niechcianych włosów w ciągu 5 - 8 zabiegów depilacji laserowej. Sprawdzone technologie zapewniają oszałamiające rezultaty w niezwykle krótkim czasie.

 

Korzyści z depilacji laserowej

Oprócz jedwabiście gładkiej skóry depilacja laserowa oznacza koniec podrażnień lub wrastania włosówi oczywiście oszczędność czasu - trwałe usuwanie owłosienia oznacza, że nie musisz już golić się ani nic woskować!

 

Idealny kandydat do zabiegu depilacji laserem

Wszystkie odcienie skóry można leczyć za pomocą naszej technologii laserowej, ale aby uzyskać najlepsze rezultaty, usuwane włosy powinny być ciemniejsze niż odcień skóry. Włosów blond, rudych, białych lub siwych nie da się usunąć laserem, ponieważ nie ma w nich wystarczającej ilości pigmentu, aby laser mógł selektywnie zadziałać.

DEPILACJA LASEROWA – PRZYGOTOWANIE SKÓRY DO ZABIEGU


Samo przygotowanie do zabiegu również jest bardzo istotne. Należy na gładko ogolić skórę w dniu zabiegu, tak, aby włoski nie wystawały ponad jej powierzchnię. Zaleca się, aby na dwa dni przed planowanym zabiegiem nie używać rozświetlających balsamów, zawierających drobinki odbijające światło, ponieważ istnieje wtedy niebezpieczeństwo poparzenia skóry, oraz w dniu zabiegu zrezygnować z rozświetlacza, jeśli zabieg wykonywany jest  w obrębie twarzy. Polecamy również, aby pacjent przychodzący na zabieg był ubrany w miękką, luźną i wygodną odzież, która nie będzie potem drażniła skóry.


Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej:


•     unikaj długotrwałej ekspozycji na słońce przez 4 tygodnie przed pierwszą sesją lasera.

•     unikaj produktów samoopalających na 2 tygodnie przed zabiegiem.

•     dokładnie ogolić obszar, który ma być poddany zabiegowi w dniu zabiegu, chyba że zalecono inaczej.

•     poinformować nas o wszelkich zmianach w stanie zdrowia i lekach powstrzymać się od woskowania / wyrywania / szczypania / inne zabiegi

•     unikać retinolu i bardzo aktywnych produktów do pielęgnacji skóry przez 5-7 dni przed zabiegiem (tylko na leczonych obszarach)

•     w dniu zabiegu nie nakładać na skórę żadnych balsamów ani olejków

•     sprawdź jeszcze raz ogólne przeciwwskazania do zabiegów laserowych a w razie wątpliwości zapytaj kosmetologa.Depilacja laserowa to proste!


Pomimo tego, że zabieg depilacji laserowej jest stosunkowo bezpieczny, to jednak należy się do niego odpowiednio przygotować.


a) konsultacja i jak się do niej przygotować

Pierwszą wizytą u kosmetologa powinna być konsultacja, podczas której pacjent wypełnia wywiad medyczny oraz poddaje się wykonaniu próby laserowej.

Podczas wywiadu pytamy o wszelkie aktualne i przewlekłe choroby, leki przyjmowane na stałe i czasowo, wszelkie witaminy czy suplementy diety. Musimy wykluczyć wszelkie przciwwskazania, aby zabieg był bezpieczny. Próba laserowa jest wykonywana na niewielkim obszarze ciała na przykład na jednej paszce, cktóry potem będzie poddany zabiegowi. Robimy to po to, aby jak najdokładniej dobrać parametry do koloru i grubości włosa oraz zobaczyć, jak skóra w przyszłości zareaguje na pełny zabieg. To gwarantuje na wyższą skuteczność i bezpieczeństwo.


b) wskazania

Trwałe usuwanie włosów polecane jest nie tylko osobom, którym zależy na względach estetycznych. Zaleca się również wykonywanie tego zabiegu w przypadku nawracającego zapalenia mieszków włosowych, uporczywie wrastających włosów, które często tworzą bolesne, nieestetyczne i niebezpieczne dla zdrowia torbiele, u osób transpłciowych, będących w trakcie terapii hormonalnej – to najczęstszy moment, w którym lekarz postanawia włączyć laseroterapię.

 

Jeśli planujesz tatuaż i depilację w tym samym miejscu - usuń najpierw owłosienie.

DEPILACJA LASEROWA – JAK WYGLĄDA ZABIEG ?


Pacjent zostaje zaproszony do gabinetu i dostaje kilka minut na przygotowanie się – zdjęcie odzieży, odświeżenie się, ewentualne założenie jednorazowej bielizny. Potem kosmetolog wykonujący zabieg upewnia się jeszcze, czy nie pojawiły się nowe przeciwwskazania w postaci leków, ziół, witamin, przebytych chorób, opryszczki. Jeśli nie ma żadnych zmian, można przystąpić do wykonania zabiegu. Podczas jego przeprowadzania bardzo pomocne jest tzw. mapowanie ciała. Za pomocą kolorowych zakreślaczy lub białej kredki dzielimy obszar poddawany zabiegowi na mniejsze fragmenty. Znacznie ułatwia to pracę i gwarantuje jak najdokładniejsze opracowanie konkretnej partii. Ważnym etapem jest również obejrzenie dokładnie skóry i zamalowanie białą kredką wszelkich znamion, czy tzw pieprzyków. Należy to zrobić wyjątkowo dokładnie, ponieważ duża ilość barwnika zawarta w takich zmianach może zaabsorbować zbyt dużą ilość energii i dojdzie do poparzenia.


Zabieg jest w zasadzie bezbolesny, tzn. większość osób odczuwa lekki dyskomfort, który jest zwykle dobrze tolerowany i nie wymaga znieczulenia. Partie poddawane zabiegowi są chłodzone, czy to głowicą lasera, który ma wbudowany system chłodzący, czy to za pomocą chłodziarki będącej osobnym urządzeniem, czy zwykłymi pakietami chłodzącymi owiniętymi folią, czy jednorazowymi woreczkami. System chłodzenia zależy od decyzji operatora. Osoby bardzo wrażliwe mogą otrzymać dodatkowo znieczulenie do zabiegu depilacji laserowej. W takim przypadku zabieg depilacji jest całkowicie bezbolesny.

 

Większość zabiegów można wykonać w ciągu 15 minut do 1 godziny. Bezpośrednio po zabiegu często występuje zaczerwienienie lub nadwrażliwość, które ustępują w ciągu 24 godzin. W razie potrzeby zastosujemy kojący zabieg po laseroterapii i ochronę przeciwsłoneczną.

Depilacja twarzy laserem
Jak wydepilować szyję

FOTOTERMOLIZA SELEKTYWNA - JAK DZIAŁA LASER DO DEPILACJI


W okresie życia włosa wyróżniamy trzy główne fazy:


 1. Anagen – jest aktywną fazą wzrostu włosa. Komórki w mieszku włosowym intensywnie dzielą się, wytwarzając nowy włos. Ta faza trwa 2-7 lat w odniesieniu do włosów na głowie, a na ciele 4-12 tygodni, w zależności od okolicy.
 2. Katagen – faza przejściowa – następuje zahamowanie procesów rozrodczych włosa i zanik macierzy. Trwa od 14 do 21 dni. Przykładowo, około 3 % włosów na skórze głowy znajduje się w fazie katagenu
 3. Telogen – faza spoczynku – włos powoli obumiera i jest wypychany z mieszka włosowego, aż do momentu, w którym wypadnie. Faza trwa od 30 do 90 dni.


Depilacja - fazy wzrostu włosów

W tkankach organizmu znajdują się substancje, które mają zdolność do pochłaniania energii o określonym zakresie długości fal. Te substancje określane są mianem chromoforów (fotoakceptorów). Wśród nich wymienić można wodę, hemoglobinę, melaninę i białka. Większość zabiegów laserowych wykorzystuje zjawisko selektywnej fototermolizy, która polega na niszczeniu cząstek danej struktury przez pochłoniętą przez nie energię. Energia ta pochodzi z wiązki lasera o odpowiednio dostosowanej długości fali światła. Dany chromofor jest niszczony selektywnie, co znaczy, że uszkodzeniu nie ulegają inne otaczające tkanki. Takie działanie zostaje uzyskane przez odpowiednie dobranie długości fali, które będą absorbowane przez cząsteczki chromoforu w danym kolorze. Dlatego właśnie dzięki zabiegom laserowym możliwe jest usunięcie tatuaży, znamion, rozszerzonych naczynek i innych zmian naczyniowych oraz zbędnego owłosienia. W przypadku zabiegu depilacji, jest ona najskuteczniejsza, kiedy włosy są ciemne, a skóra jasna.


Laser MeDioStar MONOLITH, którym wykonujemy zabiegi oferuje unikalne podejście używając dwóch fal w jednym impulsie - jednej do selektywnego uszkodzenia włosa a drugiej do osłabienia naczynek, które go odżywiają. To jedyna w swoim rodzaju technologia diodowa, o łączonej długości fali 810/940 nm oraz bardzo zmiennej długości impulsu (3-400 ms) - gwarantuje to bezpieczne zabiegi dla wszystkich fototypów skóry (I-VI). Dzięki maksymalnej mocy 5000 Watów i plamce o wielkości aż 10cm2, MeDioStar umożliwia również większą głębokość penetracji tak, aby skutecznie zniszczyć głęboko osadzone mieszki włosowe. Tryb dynamiczny umożliwia krótkie impulsy z wysoką częstotliwością do 20 impulsów w czaseie jednej sekundy.


Wszystkie te cechy sprawiają, że zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy nawet przy niższych parametrach, przez co jest delikatniejszy i szybszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Depilacja nóg laserem - skuteczna
Depilacja twarzy laserem

ZALETY DEPILACJI LASEROWEJ


Depilacja laserowa jest bezpieczną metodą usuwania niechcianego owłosienia. Pozwala pozbyć się nie tylko widocznej części włosa, wystającej ponad powierzchnię skóry, ale wszystkich żywych elementów biorących udział w tworzeniu włosów. Ostateczna skuteczność zależna jest od naszego stanu zdrowia, przyjmowanych leków, poziomu hormonów, jednak oscyluje ona w granicy kilku-kilkunastu lat.

 

Zabiegi depilacji laserowej są coraz bardziej dostępne i popularne ponieważ oferują:

 

•      trwałość efektu na lata,

•      możliwość wykonywanie praktycznie przez cały rok,

•      wysoką skuteczność depilacji laserem już po pierwszym zabiegu,

•      brak trwałych skutków ubocznych,

•      zabieg jest bardziej komfortowy w porównaniu z innymi metodami,

•      zalecany do każdego rodzaju cery, nawet wrażliwej,

•      następuje dodatkowy, niewielki efekt ujędrnienia oraz poprawa ogólnej kondycji i rozświetlenie skóry.


Na lata, bo skutecznie


Tylko depilacja laserem diodowym wysokiej mocy daje stały efekt aksamitnej skóry bez włosków.

Jeśłi stosujesz się do zaleceń i regularnie korzystasz z zabiegów - efekt będzie olśniewający!

Szybko i bezboleśnie


Duża głowica High Speed w laserze  wielokrotnie skraca czas zabiegu i jest on prawie bezbolesny dzięki bardzo szybkim impulsom. To wygoda i oszczędność Twojego cennego czasu.

Bezpiecznie


100% skuteczności – nasze lasery to urządzenia medyczne i są regularnie serwisowane i kalibrowane. Wszystkie  osoby wykonujące zabieg posiadają wiedzę, odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.


BEZBOLESNA DEPILACJA LASEROWA


Jeżeli zastanawiasz się nad skorzystaniem z depilacji laserowej, to pewnie nie raz w Twojej głowie pojawiły się pytania związane z bolesnością takiego zabiegu. Wszelkie teorie możesz samodzielnie zweryfikować korzystając z bezpłatnej próby laserowej.

Warto wiedzieć:

 

•      komfort zależy od obszaru zabiegowego,

•      każdy ma indywidualną wrażliwość,

•      jaśli masz jasną skórę i ciemne włosy, to nie trzeba stosowac wysokich parametrów zabiegu,

•      nowoczesny laser o dużej mocy potrafi generować tak szybkie impulsy, że skóra wokół mieszka włosowego nie nagrzewa się niepotrzebnie,

•      innowacyjny laser do depilacji MeDioStar Monolith używa również światła lasera do osłabiania naczyń odżywiających mieszki włosowe,

•      laser działa na dwóch zasadach jednocześnie, co zmiejsza niezbędną moc impulsu i odczucia podczas zabiegu,

•      laser oczywiście posiada profesjonalne, podwójne chłodzenie,

•      możliwość pracy w szybkim trybie dynamicznym dodatkowo niweluje dyskomfort,

•      zabieg nie będzie również krepujący - jesteśmy profesjonalistami.

Ogromna większość osób opisuje zabieg tym laserem jako bezbolesny nawet na wysokich parametrach. Dotyczy to głównie zabiegów na obszarach, gdzie skóra jest grubsza, jak nogi czy plecy oraz zabiegów przy użyciu największej głowicy XL. Dyskomfort czasem jest większy w obszarach takich jak wąsik, bikini. Osoby, które wcześniej miały zabiegi najbardziej renomowanymi laserami na rynku wyrażają opinię, że w porównaniu z wcześniejszymi zabiegami ten jest bezbolesny lub znacznie bardziej komfortowy.

PRZECIWSKAZANIA DEPILACJI LASEROWEJ


Jak każdy zabieg, depilacja laserowa obejmuje również przeciwwskazania. Zaliczamy do nich:


•     nowotwory do 5 lat od wyleczenia,

•     epilepsja,

•     ciążę i karmienie piersią;

•     świeżo opaloną skórę;

•     infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry;

•     tatuaż w miejscu zabiegowym,

•     przyjmowanie leków, ziół i witamin światłoczułych, takich jak antybiotyki, furagina, skrzyp, pokrzywa, nagietek, dziurawiec, witamina A, E czy C,

•     stosowanie wosku, depilatora czy pęsety na 4 tygodnie przed zabiegiem,

•     stosowanie peelingów mechanicznych 2 tygodnie przed zabiegiem i chemicznych 4 tygodnie,

•     kuracja izotretynoiną lub innymi pochodnymi witaminy A,

•     owłosienie bez melaniny, bardzo jasne, siwe.

DEPILACJA LASEROWA - POSTĘPOWANIE PO ZABIEGU


 • Zalecenia pozabiegowe są bardzo proste oraz intuicyjne. Bezwzględnie wymagamy przestrzegania zakazu ekspozycji skóry na słońce przez dwa tygodnie po wykonaniu zabiegu oraz używanie wysokich filtrów przeciwsłonecznych SPF 50. Poza tym, warto smarować skórę preparatami natłuszczającymi i łagodzącymi, np. z dodatkiem allantoiny, b-pantenu czy d-pantenolu. Doskonale sprawdza się również czysty wyciąg z aloesu, bez dodatku substancji zapachowych.
  Zupełnie normalnym zjawiskiem jest zaczerwienienie i podrażnienie skóry, obrzęk okołomieszkowy, czyli delikatnie opuchnięty naskórek w okolicy mieszków włosowych. Taki stan może utrzymywać się do 2-3 dni po zabiegu, pacjent może też odczuwać delikatny ból. Często zauważa się również mocne przesuszenie skóry, zwłaszcza jeśli ma ona tendencję do przesuszeń lub naruszoną barierę hydrolipidową na powierzchni naskórka. Zalecamy, aby kilka dni po zabiegu nie uprawiać mocno angażujących, wysiłkowych sportów, korzystać z sauny czy basenu. 


 • Włosy po zabiegu powinny wypadać po około 2 tygodniach od ostatniej sesji depilacji laserowej.


 • Po zabiegu depilacji laserowej zalecamy:

 • •      nakładaj SPF 30+ na miejsca narażone na działanie słońca,

  •      unikać długotrwałej ekspozycji na słońce (po zabiegu nie można opalać skóry),

  •      krem kojący w razie potrzeby, aby ukoić skórę w leczonych miejscach,

  •      przez 2-3 dni po zabiegu unikać nadmiernego wysiłku fizycznego,

  •      przez 2-3 dni po zabiegu unikać kąpieli, gorących kąpieli, saun unikać retinolu i bardzo aktywnych produktów do pielęgnacji skóry,

  •     złuszczaj skórę już od 1 tygodnia po zabiegu, aby zachęcić włosy do szybszego wypadania przez 5-7 dni po zabiegu (tylko na leczonych obszarach).

Depilacja laserem - ramię
Jak wydepilować ramię

DEPILACJA LASEROWA - CENA


Skorzystaj z promocyjnych cen na epilację. Dzięki nowoczesności i szybkości urządzenia możemy zaoferować naprawdę niskie ceny !

 

*Pakiety dotyczą wyłącznie wybranej partii dla konkretnej osoby. Można je swobodnie wykorzystać w ciągu 12 miesięcy w naszej klinice w Katowicach.

DEPILACJA LASEROWA - CENA ZABIEGU


Konsultacja i próba laserowa są bezpłatne

Zarezerwuj konsultację lub pojedynczy zabieg on-line.

Pakiety -40% i -50% można rezerwować wyłącznie telefonicznie.


Pakiet depilacji laserowej - całe nogi

1 zabieg - 299 zł


1 zabieg

pakiet 4 zabiegów

pakiet 6 zabiegów

cena

-40%

-50%

Broda

1 zabieg - 250 zł

1 zabieg - 150 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 125 zł

(w pakiecie 6)

Baki

1 zabieg - 200 zł

1 zabieg - 120 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 100 zł

(w pakiecie 6)

Górna warga (wąsik)

1 zabieg - 200 zł

1 zabieg - 120 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 100 zł

(w pakiecie 6)

Policzki

1 zabieg - 250

1 zabieg - 150 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 125 zł

(w pakiecie 6)

Kark

1 zabieg - 250 zł

1 zabieg - 150 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 125 zł

(w pakiecie 6)

Pachy

1 zabieg - 250 zł

1 zabieg - 150 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 125 zł

(w pakiecie 6)

Przedramiona

1 zabieg - 250 zł

1 zabieg - 150 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 125 zł

(w pakiecie 6)

Ramiona

1 zabieg - 250 zł

1 zabieg - 150 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 125 zł

(w pakiecie 6)

Linia brzucha

1 zabieg - 250 zł

1 zabieg - 150 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 125 zł

(w pakiecie 6)


cena za 1 zabieg

pakiet 4 zabiegów

pakiet 6 zabiegów

cena

-40%

-50%

Plecy - całość

1 zabieg - 350 zł

1 zabieg - 210 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 175 zł

(w pakiecie 6)

Klatka piersiowa (tors)

1 zabieg - 350 zł

1 zabieg - 210 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 175 zł

(w pakiecie 6)

Brzuch

1 zabieg - 350 zł

1 zabieg - 210 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 175 zł

(w pakiecie 6)

Bikini damskie

1 zabieg - 350 zł

1 zabieg - 210 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 175 zł

(w pakiecie 6)

Pośladki

1 zabieg - 350 zł

1 zabieg - 210 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 175 zł

(w pakiecie 6)

Łydki i stopy

1 zabieg - 350 zł

1 zabieg - 210 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 175 zł

(w pakiecie 6)

Uda i kolana

1 zabieg - 350 zł

1 zabieg - 210 zł

(w pakiecie 4)

1 zabieg - 175 zł

(w pakiecie 6)

Pozostałe okolice ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i próbę laserową przed zabiegiem.

Kupując kilka pakietów otrzymasz dodatkowy duży rabat wyceniany indywidualnie.


DEPILACJA LASEROWA, CO ILE ?


Jeśli oczekujesz trwałych rezultatów, na lata - konieczne jest wykonywanie  w serii zabiegów depilacji laserowej w dokładnych, ustalonych przez kosmetologa odstępach czasu. Długość serii zależy od typu owłosienia i indywidualnych predyspozycji. Po zakończeniu serii zabiegów depilacji pomimo osiągnięcia efektu mogą być konieczne sporadyczne, miejscowe zabiegi przypominające.


Zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację on-line lub zadzwoń do nas i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!