MEDYCYNA ESTETYCZNA

NATURAL LOOK


Gabinet medycyny estetycznej NATURAL LOOK mieści się w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia w charakterystycznym bloku "Kukurydzy". Na rondzie przy "żyrafie" proszę skręcić w stronę osiedla a następnie w pierwszą drogę w prawo, zaraz za przystankiem autobusowym – ul. Henryka Brodatego. Droga prowadzi wzdłuż parkingów oraz ul. Chorzowskiej. Na końcu drogi proszę skręcić w lewo. Przy gabinecie znajduje się parking. Zapraszamy!

Zawiszy Czarnego 2

40-872, Katowice

REZERWACJA WIZYT: 

881 202 202

E-mail:  estetyczna@naturallook.com.pl

Pole wymagane
Pole wymagane Niewłaściwy adres e-mail
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Dziękujemy za wysłanie wiadomości !
Przepraszamy - wiadomość nie została wysłana. Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8:00 - 19:00

  1. Administratorem podanych danych jest  Margietech M. i M. Pierzyńscy Spółka Jawna
  2. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi.  Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art 6 ust. 1 lit f  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
  3. Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.