MEDYCYNA ESTETYCZNA

NL-Clinic


Łatwy dojazd od strony autostrady A4 oraz DTŚ.

Obszerny, prywatny parking.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwowania terminów lub uzyskania dodatkowych informacji o zabiegach.  Preferujemy kontakt telefoniczny oraz poprzez FB. Z uwagi na specyfikę pracy poprzez FB możemy odpowiadać z małym opóźnieniem. Rezerwacji można dokonać również poprzez stronę moment.pl. W przypadku braku dogodnego terminu w internetowym systemie rezerwacyjnym - prosimy o telefon. Pracujemy codziennie do 08:0 do 20:00. Soboty zarezerwowane są dla stałych klientów oraz osób w nagłej potrzebie. Jeśli uważasz , że twoja sprawa jest pilna możesz pisać do nas o dowolnej porze.

 

NL-Clinic Katowice, ul. Obroki 68 . Dogodny dojazd zarówno od strony Gliwic, Rudy Śląskiej, Świętochłowic i Chorzowa, jak i Siemianowic, Mysłowic, Mikołowa, czy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Zapraszamy!

ul. Obroki 68

40-833, Katowice

Osiedle Witosa

REZERWACJA WIZYT - MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

881 202 202

32 225 05 05

REZERWACJA WIZYT - STYLIZACJA PAZNOKCI

535 466 728

Zapraszam

Małgorzata Rybak - Pierzyńska

- lekarz medycyny estetycznej


  1. Administratorem podanych danych jest  NL CLINIC. Pierzyńscy Spółka Jawna
  2. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi.  Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art 6 ust. 1 lit f  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
  3. Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.