MEDYCYNA ESTETYCZNA

NL-Clinic


Łatwy dojazd od strony autostrady A4 oraz DTŚ.

Obszerny, prywatny parking.

 


REZERWACJA WIZYT - MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

881 202 202

32 225 05 05

REZERWACJA WIZYT - STYLIZACJA PAZNOKCI

535 466 728


Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwowania terminów lub uzyskania dodatkowych informacji o zabiegach zz akresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej.  Preferujemy kontakt telefoniczny oraz poprzez FB. Z uwagi na specyfikę pracy poprzez FB możemy odpowiadać z małym opóźnieniem. Rezerwacji można dokonać również poprzez stronę moment.pl. W przypadku braku dogodnego terminu w internetowym systemie rezerwacyjnym - prosimy o telefon. Pracujemy codziennie do 08:0 do 20:00. Soboty zarezerwowane są dla stałych klientów oraz osób w nagłej potrzebie. Jeśli uważasz , że twoja sprawa jest pilna możesz pisać do nas o dowolnej porze.


NL-Clinic Katowice, ul. Obroki 68 . Dogodny dojazd z każdej dzielnicy Katowic jak i od strony Gliwic, Rudy Śląskiej, Świętochłowic i Chorzowa, jak i Siemianowic, Mysłowic, Mikołowa, czy Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Zapraszamy!


Klinika medycyny estetycznej NL Clinic Katowice
Klinika medycyny estetycznej NL Clinic Katowice
Klinika medycyny estetycznej NL Clinic Katowice
Klinika medycyny estetycznej NL Clinic Katowice nocą

ul. Obroki 68

40-833, Katowice

Osiedle Witosa

Zapraszam

Małgorzata Rybak - Pierzyńska

- lekarz medycyny estetycznej

NL Clinic Katowice logo
Klinika medycyny estetycznej NL Clinic Katowice

  1. Administratorem podanych danych jest  NL CLINIC. Pierzyńscy Spółka Jawna
  2. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi.  Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art 6 ust. 1 lit f  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
  3. Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.