MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

Rewitalizacja, zwężenie, obkurczanie pochwy - ginekologia estetyczna.


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje

lekarz ginekolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Zabieg trwa 30 - 60 min.

Najczęściej w serii 2-3 zabiegów.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Wykonujemy znieczulenie miejscowe.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zalecamy jeden dzień odpoczynku - wykonanie

zabiegu w sobotę.

REWITALIZACJA, PLASTYKA POCHWY


Ginekologia estetyczna to dziedzina, która w ostatnich latach rozwija się niezwykle dynamicznie. Pojawiają się nowe technologie i coraz mniej inwazyjne metody zabiegowe, które pozwalają wykonywać zabiegi okolic intymnych bezpiecznie i skutecznie, podnosząc komfort życia kobiety. Bo nie tylko o estetykę tu chodzi, ale przede wszystkim o jakość życia, także seksualnego. Jedną z najbardziej poszukiwanych procedur jest rewitalizacja pochwy, którą w naszej klinice medycyny estetycznej w Katowicach przeprowadzamy z wykorzystaniem nowoczesnej technologii frakcyjnej.

REWITALIZACJA POCHWY - DLA KOGO?


Zabieg zwężenia, rewitalizacji pochwy można w zależności od potrzeb wykonywać u kobiet w różnym wieku - zarówno u młodszych pań, które mają za sobą porody siłami natury, cierpią z powodu nawracających infekcji intymnych lub zmagają się ze skutkami terapii hormonalnych, jak i u starszych kobiet - w okresie okołomenopauzalnym, który łączy się z wieloma zmianami w ciele, także w okolicach intymnych.

WSKAZANIA DO ZABIEGÓW REWITALIZACJI POCHWY


-tzw. luźna pochwa, po naturalnych porodach czy na skutek urazów okołoporodowych

-spadek napięcia i rozluźnienie pochwy związany ze zmianami w tkance łącznej

-chroniczne infekcje intymne, upławy

-proces starzenia się okolic intymnych

-menopauza i związane z nią dolegliwości

-suchość i atrofia pochwy

-dyspaurenia

-spadek libido i problemy z osiągnięciem orgazmu

REWITALIZACJA POCHWY - NA CZYM POLEGA?


Zabieg rewitalizacji pochwy jest procedurą bezpieczną i bezbolesną, a znieczulenie aplikuje się w formie specjalnego preparatu w kremie. Zabieg trwa około 30 minut i w naszej klinice medycyny estetycznej jest wykonywany przez lekarza. Do tej procedury wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię frakcyjną, a tzw. elektroda frakcyjna aparatu wyposażona jest w innowacyjny system kontroli wilgoci w tkankach, dzięki czemu specjalista ma całkowitą kontrolę nad przebiegiem terapii i błyskawicznie ocenia, czy impulsy elektromagnetyczne dotarły do celu.

REWITALIZACJA POCHWY OPINIE PACJENTEK


Pacjentki, które korzystają z zabiegów rewitalizacji pochwy doceniają je za szybkość działania, bezpieczeństwo i efekty, które przynoszą. Panie zauważają zwiększenie napięcia ścian pochwy, poprawę jej nawilżenia oraz odczuwają większą przyjemność podczas stosunku. Ten nowoczesne zabiegi ginekologii estetycznej to prawdziwa rewolucja, która pomaga błyskawicznie zlikwidować problemy okolic intymnych, które jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu uważane były za “wstydliwe” i wręcz skazywały kobiety - nawet te młode - na życie w dyskomforcie.

REWITALIZACJA POCHWY - EFEKTY


-przywraca odpowiednie nawilżenie,

-poprawia napięcie i elastyczność ścian pochwy,

-obkurcza rozluźnioną pochwę,

-zapobiega nawrotom infekcji intymnych,

-zwiększa przyjemność ze stosunku.

REWITALIZACJA POCHWY PO PORODZIE


Zespół rozluźnienia i suchości pochwy to problem, który dotyczy wielu kobiet po naturalnych porodach, także tych, które przebiegały z komplikacjami. Nie jest to jednak regułą, bo może wystąpić nawet po jednym, bezproblemowym porodzie, wiek pacjentki też nie ma tu większego znaczenia. W konsekwencji kobieta odczuwa w pochwie charakterystyczny “luz”, który nie tylko powoduje dyskomfort, ale też wpływa na jakość życia seksualnego i może nasilać występowanie infekcji. Przyczyną zespołu rozluźnienia pochwy są zmiany w obrębie mięśni dna miednicy oraz rozciąganie powięzi. Nowoczesne zabiegi rewitalizacji pochwy technologią frakcyjną pozwalają zredukować ten problem i przywrócić ścianom pochwy odpowiednie napięcie i sprężystość.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW REWITALIZACJI POCHWY:


-ciąża,

-miesiączka,

-infekcja w okolicy intymnej,

-choroby nowotworowe.

 

Innowacyjna technologia frakcyjna, którą stosujemy w NL Clinic pozwala wykonać nie tylko rewitalizację pochwy, ale też umożliwia skuteczną terapię nietrzymania moczu oraz przeprowadzenie zabiegów labioplastyki.

 

Jeśli borykasz się z problemami w okolicach intymnych, zapisz się na konsultację do naszej Kliniki. Nasi lekarze to specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i korzystają z najnowocześniejszych osiągnięć medycyny, by pomagać pacjentkom, przywracać im komfort i jakość życia. Dla nas nie ma “wstydliwych” problemów - są za to rozwiązania, które szybko zlikwidują intymne dolegliwości

REWITALIZACJA, ZWĘŻENIE, OBKURCZANIE, POCHWY - CENA


Cena zabiegu rewitalizacji pochwy zależy od terapii dobranej przez lekarza ginekologa na konsultacji.

Cena jednego zabiegu to od 1000 zł

 

Wizyta kontrolna jest bezpłatna.

Wizytę konsultacyjną rezerwujemy wyłącznie telefonicznie - 881 202 202

 

Nadal zastanawiasz się nad o zabiegiem?

Umów się na konsultację. Zapraszamy.