MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

NICI REWITALIZUJĄCE W TYM NICI POD OCZY


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje

lekarz medycyny estetycznej.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Pierwszy zabieg trwa 60 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Wykonujemy znieczulenie maścią dla komfortu pacjenta.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg w zależności od typu może wymagać kilku dni bez wysiłku. Może wywołać przejściowy obrzęk, tkliwoś i zaczerwienienie.

PDO, PLLA, P(LA/CL), WHITE PDO

Odmładzanie i lifting z zastosowaniem nici PDO.


Wchłanialne nici PDO First Lift przynoszą spektakularne efekty w eliminacji drobnych zmarszczek, spłycają głębokie  zmarszczki, poprawiają elastyczności, opóźniają procesy starzenia. Aplikacja nici jest praktycznie  bezbolesna,  nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć, a nieznaczne  zaczerwienienia powstałe po ich aplikacji znikają w ciągu kilku dni. Nici można  aplikować niemal na całym ciele. Są wszechstronne i uniwersalne.

NICI PDO - NICI REWITALIZUJĄCE


System nici PDO powstał klika lat temu w Korei Południowej i obecnie wykonywany jest w wielu krajach (Japonia, USA, Brazylia, Rosja oraz w Europie Zachodniej) Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE i jest dopuszczony w całej Unii Europejskiej.

Nici PDO wykonane są z polidioksonanu-syntetycznego biokompatybilnego włókna, rozpuszczającego się w skórze.

Badania kliniczne wykazały, że nici PDO pobudzają w tkankach proces tworzenia kolagenu oraz syntezę elastyny, odpowiedzialnych odpowiednio za jedrność i sprężystość skóry. Dzięki takiemu mechanizmowi działania skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Technika wprowadzania nici PDO  wykorzystuje naturalne linie napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej – relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.

Nić PDO – umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy oraz ciała: szyi, dekoltu, biustu, pośladków, brzucha i nóg.

First Lift to zabieg dedykowany przede wszystkim dla pacjentów w wieku 30-55 lat.  Pierwszy efekt poprawy wyglądu  uzyskujemy po kilku tygodniach.
Proces wchłaniania nici trwa do 8 miesięcy, a efekty  utrzymują się nawet do 2 lat. Stosując nici, wpływamy wzmacniająco na obwisłe tkanki. Ze względu na szybkie tempo wchłaniania nici, nie ma ryzyka zagęszczenia i bliznowacenia, jak w przypadku włókien o dużej średnicy i nici o długim okresie biodegradacji (ponad rok).

MIEJSCA STOSOWANIA

NICI PDO First Lift:


Na twarzy:
- Pionowe i poziome zmarszczki na czole
- Obniżone  brwi
- Dolina łez, kurze łapki
- Wyraźny fałd nosowo-wargowy
- Fałd marionetkowy
- V-lifting- poprawa owalu
- Opadające policzki i „chomiki”
- Pomarszczone policzki
- Okolica ust- zmarszczki palacza

Na ciele:
- Fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie
- Ujędrnianie i kształtowanie piersi,
- Zwiotczenie tkanek  na pośladkach, brzuchu, wewnętrznej stronie ramion i nogach

Jak wygląda  zabieg:
Zabieg trwa zazwyczaj 30 – 60 minut i jest praktycznie bezbolesny. Rozpoczyna się od nałożenia znieczulenia miejscowego (krem znieczulający). Następnie lekarz zaznacza przebieg nici i  wprowadza igły z nicią PDO w tkankę podskórną. Igły umieszczamy w określonych miejscach na twarzy w celu uzyskania efektu najskuteczniejszego napięcia skóry.

Efekty zabiegu to przede wszystkim:
- Wypełnienie lub podniesienie obszaru,
- Wygładzenie zmarszczek,
- Wypełnienie bruzd,
- Korekta nosa,
- Lifting skóry,
- Poprawa owalu twarzy.

Zabiegi przy pomocy nici PDO dają natychmiastowe, długotrwałe efekty.


NICI PDO, LIFTINGUJĄCE CENA


Nici liftingujące PDO ...

Nici caven fill

do wypełnienia zmarszczek, zapadniętych policzków

od 400 zł

nici  z haczykami

od 1200 do 1600 zł

od 400 do 2000 zł

Nici PDO screw

10 sztuk

od 600 do 1000 zł

Konsultacja z zabiegiem


POLECANE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ


Preparat można łączyć jednocześnie z innymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak iniekcja z toksyny typu A, mezoterapia lub wypełnianie zmarszczek na bazie kwasu HA.
Efekty zabiegu są długotrwałe i subtelne...

Lifting wolumetryczny to korekta objętości tkanek twarzy.   Zmniejszenie ilości tkanki podskórnej oraz zmniejszenie się ilości kwasu HA zawartego w skórze,  jednak  jest to proces możliwy do odwrócenia ...

Profhilo to unikalny zabieg odmładzający nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Daje efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy ....


Zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!