MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

OXYBRAZJA


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Pierwszy zabieg trwa 45 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Znieczulenie nie jest wymagane

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.


Oxybrazja jest to jeden z innowacyjnych zabiegów w pielęgnacji skóry, dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

 

Oxybrazja cieszy się ogromnym powodzeniem również z tego względu, że jej efekty widoczne są natychmiastowo po skończonym zabiegu.  Skóra jest rozjaśniona, napięta i odżywiona. Skóra jest jedwabista w dotyku, gładka, ma także wyrównany koloryt.  W długim okresie, przy zastosowaniu serii zabiegów, efektem oxybrazji będzie pobudzenie mikrokrążenia, korzystnie wpływającego na procesy regeneracyjne skóry. Oxybrazja przynosi również korzystne efekty w regeneracji mieszków włosowych w terapiach nadmiernego wypadania włosów oraz w zmiękczaniu i tym samym zmniejszaniu widoczności blizn.

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST ZABIEG OXYBRAZJI ?


Oxybrazja zyskuje bardzo na popularności zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim. Ponieważ chłód, który uzyskujemy podczas wykonywania.  Oxybrazja zapewnia kilka podstawowych korzyści w pielęgnacji skóry. Powinny ją stosować przede wszystkim te osoby, które zauważyły u siebie pierwsze zmarszczki na twarzy i narzekają na brak jędrności skóry.

OXYBRAZJA WSKAZANIA


 

•      szarość i brak blasku cery,

•      krostki, grudki, czy zaskórniki,

•      rozszerzone pory,

•      nadmierna produkcja sebum,

•      przesuszona skóra,

•      rozszerzone naczynka.


WYBRANE ZABIEGI :

Biostymulatory


Zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację on-line lub zadzwoń do nas i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!