MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

Hydradermabrazja – INNOFACIAL - OCZYSZCZANIE SKÓRY


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Pierwszy zabieg trwa 60 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Znieczulenie nie jest wymagane.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg  nie wymaga rekonwalescencji.

Hydradermabrazja kwasowa - innowacyjny zabieg regenerujący i kondycjonujący

INNOFACIAL to innowacyjny zabieg złożony, łączący hydradermabrazję z delikatnym peelingiem chemicznym i kondycjonowaniem skóry. Natychmiastowy efekt to nawilżenie, głębokie oczyszczenie oraz polepszenie jakości skóry. Zabieg hydradermabrazj kwasowej INNOFACIAL stymuluje mikrokrążenie, sprawia, że funkcję skóry są zaktywowane a dodatkowo jest ona zaopatrzona w składniki ochronne i odżywcze.

 

Zabieg INNOFACIAL podobny jest do znanych na rynku: mikrodermabrazji wodnej, Hydrafacial, Hydropeeling, Aqua peeling. INNOFACIAL to kolejnej generacji technologia w kosmetyce aparatowej, umożliwiająca jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz regenerację skóry.  Najczęściej stosuje się go na: twarz, szyję, dekolt, plecy, dłonie. INNOFACIAL łączy w sobie zalety peelingu, mikrodermabrazji i maseczki regenerującej. Zabieg ten można dodatkowo łączyć z innymi np. z klasyczną mikrodermabrazją diamentową. INNOFACIAL oferuje szybką i wysoką skuteczność nawet dla skóry tłustej i ze skłonnością do trądziku.

 

Pierwsi w Polsce zaoferowaliśmy zabiegi hydradermabrazji nowoczesnymi płynami kosmetycznymi INNOFACIAL .

Zabieg INNOFACIAL jest nieinwazyjny, bezbolesny, bezpieczny, przynoszący szybkie rezultaty, bez konieczności rekonwalescencji baz niechcianych efektów ubocznych jak długotrwałe podrażnienie czy wysuszenie skóry. Technologia ta będąca od kilku lat na runku - w szczególności w USA.  Jest dobrze sprawdzona i udokumentowana.

HYDRADERMABRAZJA KWASOWA Innofacial – na czym polega zabieg?


Zabieg INNOFACIAL polega na mechanicznym i chemicznym usunięciu z powierzchni skóry toksyn, zanieczyszczeń, tłuszczu, martwych komórek. Służy do tego specjalna końcówka urządzenia, która jednocześnie podaje płyn pod ciśnieniem i go pobiera. Zasada jest prosta i skuteczna, trochę podobna do pracy piorącego odkurzacza. Następnie usuwane są głębokie, zaczopowane zabrudzenia, zaskórniki i natychmiast odsysane ze skóry. Ostatnim etapem jest nawilżenie, nawodnienie i podanie preparatu regenerującego zawierającego min. przeciwutleniacze na oczyszczoną skórę. Procedura zabiegu INNOFACIAL pozwala głębiej dotrzeć substancjom aktywnym niż w innych zabiegach. Efekty są widoczne natychmiast. Cała procedura jest krótka – trwa ok. 30-40 min. Jest bezbolesna dla większości osób i może być wykonana w dniu pracy. Nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg można powtarzać, co tydzień.

 

 

INNOFACIAL możne polecić osobom, które chcą się pozbyć drobnych zmarszczek, przebarwień i przesuszenia skóry. Wskazany jest też, gdy mamy niedotlenienioną skórę lub cera jest pozbawiona blasku. Hydradermabrazja INNOFACIAL oferuje dobre rezultaty w przypadku każdego zanieczyszczenia skóry, czy  trądziku.  Zabiegi polecane są również, jako uzupełnienie innych procedur kosmetologicznych i medycyny estetycznej np. po zabiegach laserowych. Zabieg odpowiedni jest nawet dla osób z bardzo delikatną skórą.

HYDRADERMABRAZJA KWASOWA - SPECJALISTYCZNE PŁYNY


IS 1 – Płyn zawiera min. kwas L-mlekowy (α-hydroksypropionowy)- jest to naturalna substancja otrzymywany w procesie fermentacji cukru. Kwas mlekowy normalizuje procesy złuszczania naskórka w sposób bardzo delikatny. Jak wszystkie kwasy typu AHA charakteryzuje się dobrymi właściwościami nawilżającymi. Przyczynia się też do rozjaśnienia zniszczonej i zmęczonej skóry. Faza zabiegu preparatem IS 1 ma za zadanie działać powierzchniowo. Dzięki ciśnieniu i podciśnieniu doprowadza się do usunięcia zrogowaciałego naskórka i oczyszczenie skóry.

IS 2 – Jest preparatem zawierającym min. kwas BHA - kwas salicylowy.
Jest on rozpuszczalny w tłuszczach, dzięki temu kwas salicylowy oprócz właściwości złuszczających, ma także zdolność wnikania przez warstwę łojową w głąb skóry. Preparat IS 2 dziei tej właściwości przenika w głąb mieszków włosowych, pomaga oczyścić skórę z trądziku i zaskórników.. Kwas salicylowy działa łagodniej niż kwasy AHA. Może być też stosowany przy cerze suchej z zanieczyszczonymi porami. Dzięki działaniu tej substancji zawartych w IS 2 następuje lepsze wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparacje IS 3.

IS 3 – Zawiera liczne substancje nawilżające i regenerujące. Po usunięciu zbędnych martwych komórek oraz toksyn i zanieczyszczeń z powierzchni skóry oraz po otwarciu i oczyszczeniu porów płyn IS 3 odmładza, nawilża i zabezpiecza skórę.

Podczas zabiegu INNOFACIAL urządzenie nie podaje wody a jedynie specjalistyczne płyny kosmetyczne !

Efekty po zabiegu Hydradermabrazji kwasowej Innofacial:

•      nawilżenie,

•      oczyszczenie skóry,

•      regulacja nadmiernego wydzielania sebum,

•      zwężenie porów,

•      rozjaśnienie i rozświetlenie skóry,

•      stymulacja mikrokrążenia,

•      skuteczne zaopatrzenie skóry w składniki ochronne i odżywcze,

•      spłycenie zmarszczek.

Wskazania HYDRADERMABRAZJA KWASOWA Innofacial:

 

•      sucha, odwodniona skóra np. po nadmiernym opalaniu,

•      nierówny koloryt skóry,

•      delikatne przebarwienia ,

•      zanieczyszczenia skóry,

•      tłusta cera,

•      skłonność skóry do  trądziku,

•      niewielkie zmarszczki,

•      inne zabiegi medyczne i kosmetyczne wysuszające skórę.

Przeciwwskazania do wykonania hydradermabrazji Innofacial:

•     trądzik różowaty,

•     stany zapalne, opryszczka,

•     oparzenia słoneczne,

•     ciąża,

•     choroby autoimmunologiczne,

•     alergie na stosowane preparaty.

 


WYBRANE ZABIEGI :


Zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację on-line lub zadzwoń do nas i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!