MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

POWIĘKSZANIE, WYPEŁNIANIE, MODELOWANIE UST


Każda kobieta pragnie mieć uwodzicielski i perfekcyjny uśmiech. W mediach często możemy podziwiać gwiazdy oraz celebrytki z pociągającymi i bujnymi wargami, które hipnotyzują. Niestety, nie każda z nas została obdarzona przez naturę takim darem. Na szczęście, w dzisiejszych czasach, medycyna estetyczna oferuje wiele rozwiązań dla tych, którzy pragną poprawić wygląd swoich ust. Chociaż większość kobiet decyduje się na wizytę w klinikach, niestety nie zawsze efekty są zadowalające. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać dobrego specjalistę, który wie, jak prawidłowo i estetycznie wymodelować i powiększyć usta.

Jeśli dla Ciebie korekta ust to dopiero płowa sukcesu – zapraszamy na profesjonalne wybielanie zębów połączone i regeneracją szkliwa i znoszeniem nadwrażliwości!

USTA A WIEK


Między 30 a 35 rokiem życia, usta tracą jędrność, nawilżenie, młodzieńczy blask i objętość. Przyczyną jest bardzo cienki naskórek oraz brak gruczołów łojowych i potowych. Wokół ust czasem pojawiają się pionowe zmarszczki (tzw. zmarszczki palacza). Z czasem zaczynają opadać kąciki ust, pogłębiają się bruzdy wargowo – nosowe, co powoduje smutny wyraz twarzy oraz zmęczony wygląd. Procesy te można jednak zatrzymać i odwrócić.

Zapraszamy na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej, na której dowiesz się wszystkich szczegółów.

ZABIEGI DLA TWOICH UST


Zabiegi z wykorzystaniem najnowoczesniejszych preparatów z zawartością kwasu HA nie służą tylko do wypełnienia ust. W zależności od upodobań i oczekiwanego rezultatu, można tylko mocno je nawilżyć i lekko odmłodzić, bez efektu zwiększania objętości.

MODELOWANIE, POWIĘKSZANIE I KOREKTA OBSZARU UST

Zabieg wykonuje się dziś głównie za pomocą preparatów stabilizowanego kwasu HA. Ma on konsystencję delikatnego żelu, a poprzez iniekcję cienkimi igłami lub kaniulami wprowadza się go w kontur, lub czerwień wargową.

 

NAWILŻANIE I ODŚWIEŻENIE CZERWIENI UST

Zabieg zapobiega spierzchaniu ust i przesuszaniu śluzówki. Dodaje ustom jędrności oraz odświeża i odmładza czerwień ust. Zabieg polecany jest w szczególności młodym osobom, zazwyczaj po okresie wakacyjnym.

 

PODNIESIENIE KĄCIKÓW UST

Zabieg polegający na "wyciągnięciu" kącików ust, wykonuje się go często przy okazji wypełniania zmarszczek marionetki lub zmarszczek nosowo-wargowych.

 

SPŁYCENIE ZMARSZCZEK PALACZA

Poprawia się nawilżenie skóry wokół ust, ich kontur jest uwypuklony i wyraźnie podkreślony. Kuracja w szczególności dla kobiet, które nie akceptują rozpływania się makijażu wzdłuż zmarszczek przecinających kontur ust.

 

PODKREŚLENIE KONTURU UST

Zabieg powoduję, ze widać dokładnie, gdzie kończy się czerwień wargowa. Poprawia się także jędrność i nawilżenie skóry wokół ust

 

POWIĘKSZENIE I MODELOWANIE, USUWANIW ASYMETRII UST

Zabiegi zalecane dla osób o zbyt małych ustach lub asymetrycznych a chcących skorygować ich wygląd. Kuracja uwydatnia czerwień wargową, uwypukla i podkreśla ich kontur. Usta stają się pełne i wyglądają naturalne.

ZABIEGI DLA TWOICH UST


Zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację on-line lub zadzwoń do nas i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!