MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

NIEBAWEM ŚLUB


W dzień ślubu nienaganny wygląd to połowa sukcesu i podpora dobrego samopoczucia, zarówno dla narzeczonych jak i dla rodziców. Najlepiej zadbać o to kilka miesięcy wcześniej. Tak jak słynna amerykańska celebrytka, która szykuje się do ślubu z równie sławnym piosenkarzem. Zamówiła już dla siebie cały pakiet upiększający, począwszy od peelingu medycznego, kończąc na rewitalizacji kwasem hialuronowym. Jest idealnym przykładem jak pięknie można wyglądać po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej, gdzie lekarz dobiera odpowiednie zabiegi według indywidualnych potrzeb. Są to kuracje coraz bardziej popularne wśród młodych par i ich rodziców, gdyż efekt w postaci nieskazitelnego wyglądu jest gwarantowany.

SZYBKIE EFEKTY


Zapraszamy, zadbamy o zaawansowaną pielęgnację skóry, począwszy od kuracji peelingiem medycznym, po zabiegi redukujące zmarszczki, czy pocenie się i dodające objętości np. ustom.

ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ O SZYBKIM DZIAŁANIU:


Część zabiegów medycyny estetycznej przynosi bardzo szybki efekt a na rezultaty niektórych trzeba trochę poczekać. Najlepiej zacząć zabiegi na 6 miesięcy przet terminem ślubu, ale zawsze można wykonać zabiegi dające oczekiwany efekt we właściwym, nawet krótkim czasie.


Kwas HA

Naturalnie doda objętości ustom, uwydatni czerwień wargową, uwypukli i podkreśli ich kontur. Pomoże wypełnić lub spłycić zmarszczki i fałdy, co sprawi, że twarz odmłodnieje. Zredukuje także bruzdy nosowo-wargowe oraz bruzdy nad górną wargą.
O iniekcji kwasem hialuronowym należy pomyśleć najpóźniej na dwa tygodnie przed ślubem, żeby ślady nakłuć i ewentualne siniaczki zdążyły całkowicie zaniknąć. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.


Usuwanie zmarszczek Toksyną typu A

Prawdopodobnie jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przed ślubem. Pomaga zredukować zmarszczki występujące na czole oraz między brwiami, które są bardzo widoczne w szczególności u mężczyzn. Ponadto botulina walczy z nadmierną potliwością. Jeżeli nerwy powodują nadmierne pocenie się, można skorzystać z zastrzyków z toksyny botulinowej aby uporać się z tym przykrym problemem.


Peelingi medyczne

Dobór właściwego kwasu do zabiegu, zależy od stanu skóry. Peelingi delikatnie usuwają zrogowaciały naskórek, a efekt to gładka, promienna i wypoczęta skóra.

Rodzaje kwasów:

•    Kwas glikolowy, kwas pirogronowy - ogólna regeneracja i odmłodzenie skóry.
•    Kwas migdałowy - likwidacja przebarwień oraz rozświetlanie szarej cery.
•    Kwas salicylowy - zmiany trądzikowe.
•    Kwas trójchlorooctowy - średniogłębokie złuszczanie.  


Nici hialuronowe (soft lifting)

Iniekcja śródskórnie i podskórnie kwasem hialuronowym, który tworzy swoiste, wewnętrzne „rusztowanie” modelując owal twarzy. Zabieg zmniejsza zmarszczki i bruzdy, nawilża oraz poprawia jędrność skóry. Wielki plus to korekta całej twarzy w czasie jednej sesji zabiegowej, a nie tylko wybranego jej fragmentu. Efekt utrzymuje się około 12-18 miesięcy.

 

Te i inne zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej, przyczynią się do tego aby dzień ślubu był niezapomniany zarówno dla narzeczonych jak i dla rodziców. Na każdym zdjęciu skóra będzie wyglądać nieskazitelnie gładko, a weselni goście będą zaskoczeni, i jednocześnie oczarowani, że można tak atrakcyjnie, świażo i promiennie wyglądać w każdym wieku!


Zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację on-line lub zadzwoń do nas i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!