KATOWICE | MEDYCYNA ESTETYCZNA | KOSMETOLOGIA | NATURAL LOOK

TERMOLIFTING, FALA RADIOWA, RF, LIFTING SKÓRY

DIONE HIRF, SMAS RF


DIONE RF, to rewolucyjne urządzenie służące do napinania skóry, modelowania sylwetki, odmładzanie rysów twarzy na zasadzie termoliftingu. Jest to urządzenie o medycznej mocy skumulowanej powyżej  4000J , które w oparciu o zaawansowane techniki , łączy w trybie leczenia energię z moc dwóch technologii – tradycyjnego RF oraz innowacyjnego generatora o częstotliwości ok. 470 kHz. Ponadto urządzenie kontroluje głębokość oddziaływania fali RF logiką dostosowując się do zabiegów medycyny estetycznej z wykorzystaniem wysokoskoncentrowanych ultradźwięków i są ich uzupełnieniem. Zabiegi DIONE RF są przy tym bezpieczne i mogą być wykonywane w delikatnych miejscach.  Inteligentne chłodzenie naskórka daje dodatkowy komfort oferując długotrwały, widoczny efekt leczenia i bezpieczeństwo na poziomie najlepszych urządzeń tego typu na rynku. Dwufazowa, regulowana szybkość uwalniania energii RF zapewnia bezpieczną, efektywną i komfortową redukcję zmarszczek lub tkanki tłuszczowej lub przywrócenie napięcie skóry zależnie od rodzaju zabiegu.

JAK DZIAŁA ?

TERMOLIFTING FALĄ RADIOWĄ


DIONE RF pracując emituje mono-polarną energię RF (Urządzenie wytwarza energię o różnej częstotliwości radiowej). Penetruje głęboko aż do skóry właściwej a nawet warstwy SMAS i podnosi miejscowo temperaturę skóry, która wzrasta od 45 ~ 60 stopni Celsjusza, aby skutecznie przyspieszyć regenerację skóry właściwej i poprawić cyrkulacje krwi i zainicjować przebudowę włókien kolagenowych, co prowadzi do długotrwałej regeneracji skóry. Wykorzystując najlepiej w świecie przebadaną technologię fali radiowej 470 kHz w medycynie estetycznej urządzenie rozgrzewa głównie skórę a nie naskórek, dzięki czemu zabiegi są komfortowe. Rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu.  Efekt stymulacji fibroblastów utrzymuje się ok. roku w zależności od wieku i kondycji skóry. Zabieg szczególnie polecany jest newralgicznych obszarach twarzy, kolanach, ramionach i brzuchu.

Wibracyjna głowica pistoletowa do ciała i twarzy.


Jest ona wyposażona w czyjnik temperatury oraz

diody led dodatkowo informujące o stanie urzadzenia.

Głowica liniowa, HIRF do twarzy.


Jest ona wyposażona w czyjnik temperatury, diody led dodatkowo informujące o stanie urzadzenia.

KIEDY ?

LIFTING


Wskazania:


- ujędrnianie i wzrost napięcia skóry,
- stymulacja produkcji kolagenu,
- uzupełnieni zabiegu Ulthera,
- podniesienie napięcia skóry na brzuchu po zabiegach Cavi Lipo,
- napięcie skóry na podbródku po zabiegach np: Cavi Lipo,
- napięcie skóry na ramionach
- redukcja tkanki tłuszczowej przy kolanach,
- poprawa wyglądu skóry,
- uelastycznienie skóry.

Przeciwwskazania:


nadwrażliwość skóry, choroby serca , implanty metalowe lub plastikowe , krzem - w miejscu zabiegowym , zainstalowane elektroniczne urządzenia medyczne - wszczepione aparaty słuchowe, rozruszniki serca, keloidy i bliznowce , łuszczyca, nieustabilizowana cukrzyca , rany miejscu zabiegowym, menstruacja (przy zabiegach w okolicy brzucha), obniżona odporność organizmu (np. do 6 mieś. po chemio lub radioterapii), zaburzenia krzepnięcia krwi itp.      
                                                       
Przy wcześniejszym wstrzyknięciu wypełniacza w miejsce zabiegowe - zalecana konsultacja z lekarzem przed zabiegiem.
Przed zabiegiem nie wolno zażywać leków przeciwbólowych!  Efekty zabiegu DIONE RF pojawiają się po ok. miesiącu.