Stylizacja paznokci

MISTRZOWSKA STYLIZACJA NA OSIEDLU WITOSA W KATOWICACH


Zapisy telefoniczne - 793 466 728

Justyna Dunat – Labus to doświadczona stylistka paznokci oraz instruktor.


I miejsce w kategorii Acrylic Paint Hand Painted Nail Art, Nailpro Poland Competitions 2019
II miejsce w kategorii Gel Paint Hand Painted Nail Art, Nailpro Poland Competitions 2019
III miejsce Figure 3D, Victory Nail Cup

W pracy szkoleniowca specjalizuje się w stylizacji żelowej oraz manicure tytanowym marek Lart i SNS. Prowadzi szkolenia techniczne oraz artystyczne (Nail Art) dla stylistów z Polski oraz Europy. Autorka wielu artykułów prasowych dla branży beauty. Prowadzi liczne webinary, wykłady, warsztaty, jak również pokazy na wydarzeniach branżowych. Laureatka konkursów i mistrzostw w stylizacji paznokci.

Gorąco polecamy!

Wszelkie informacje dotyczące cen i terminów można uzyskać telefonicznie (tel. 793 466 728) oraz na portalach społecznościowych.

MANICURE TYTANOWY


Manicure tytanowy to technika stylizacji paznokci, którą wykonuje się poprzez zanurzanie paznokci w specjalnym pudrze, w którym znajduje się dwutlenek tytanu. Do utwardzenia dochodzi poprzez aplikacje specjalnego aktywatora, dzięki temu, nie używa się do tego lampy UV. Paznokcie tytanowe są bardzo wytrzymałe oraz odporne na wszelkie zarysowania. Trwałość to nie jedyna zaleta tego systemu, manicure tytanowy nie niszczy paznokci, gdyż w składzie znajdziemy witaminę A, E oraz wapń. Już po drugiej aplikacji możemy zauważyć, że nasze paznokcie odzyskują swój zdrowy wygląd. Wszystkie składniki w produktach są organiczne oraz klasy medycznej, dzięki temu manicure tytanowy jest idealny dla osób, u których wystąpiła kiedyś reakcja alergiczna np. na hybrydy.

MANICURE HYBRYDOWY


Manicure hybrydowy to obecnie najbardziej popularna technika stylizacji paznokci. Charakteryzuje się bardzo naturalnym wyglądem. Wykonuje się go podobnie jak manicure z klasycznym lakierem, lecz każdą nałożoną warstwę utwardza się  w lampie UV/LED. Jest to bardzo szybka metoda, idealna dla zapracowanych kobiet. Dodatkową zaletą jest ogromny wybór kolorystyczny oraz duże możliwości w ozdabianiu paznokci.  

PAZNOKCIE ŻELOWE


Paznokcie żelowe to idealne rozwiązanie dla kobiet, które borykają się z kruchymi i krótkimi paznokciami. Dzięki tej technice mamy możliwość przedłużenia paznokci do dowolnej długości oraz skorygowania krzywo rosnących paznokci. Do wykonania stylizacji używamy żelu, który utwardzany jest w lampie UV/LED. Ta technika stylizacji jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne niż manicure hybrydowy, lecz również możemy uzyskać naturalny efekt końcowy.  Paznokcie żelowe należy systematycznie uzupełniać, nie dłużej niż co 3-4 tygodnie. 

Cennik stylizacji paznokci oraz brwi i rzęsManicure tytanowy - naturalna płytka

100 zł

Manicure tytanowy - przedłużanie na szablonie

130 - 160 zł

Manicure tytanowy - uzupełnienie

100 zł

Manicure hybrydowy

80 zł

Paznokcie żelowe - naturalna płytka

110 zł

Paznokcie żelowe - przedłużanie na szablonie

130 - 160 zł

Paznokcie żelowe - uzupełnienie

110 zł

Naprawa jednego pzanokcia

10 zł

Zdobienia paznokci

5 - 50 zł


Regulacja brwi

15 zł

Henna brwi

15 zł

Henna rzęs

15 zł

Henna brwi z regulacją

25 zł

Henna rzęs, brwi z regulacją

35 zł

Henna pudrowa

80 zł

Rzęsy 1:1 - założenie

130 zł

Rzęsy 1:1 uzupełnienie

90 zł

Rzęsy objętościowe - założenie

150 - 180 zł

Rzęsy objętościowe - uzupełnienie

130 - 150 zł


  • NAILS! znajduje się na pierwszym piętrze NL Clinic, przy ul. Obroki 68 w Katowicach (Osiedle Witosa). Obok znajduje się "Papugarnia Carmen", Intercars, TITAN Polska, ARCUS, Niepubliczny Żłobek Słonik, "Usuwanie wgnieceń bez lakierowania i szkód po gradzie". Przy budynku znajduje się obszerny parking.  Zapraszamy!


Zapisy telefoniczne - 793 466 728