MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

POWIĘKSZANIE UST 0,5ML EFEKT


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje

lekarz medycyny estetycznej.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Pierwszy zabieg trwa 45 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Wykonujemy znieczulenie maścią dla komfortu pacjenta. lub znieczulenie komputerowe.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Może wywołać przejściowy obrzęk, tkliwoś i zaczerwienienie.

Zastanawiam się nad wypełnieniem ust, ale nie jestem pewna, czy lepiej wybrać 0,5 czy 1 ml? Efekty wypełnienia ust 0,5 ml preparatu będą naturalne i polecamy je szczególnie młodym osobom. Efekt będzie widoczny również przy 0,5 ml preparatu. Zawsze można w kolejnym kroku dołożyć kolejne 0,5 ml by powiększyć efekt. Metoda małych kroków jest sprawdzona i osoby z niej korzystające są zadowolone z efektów powiększania ust. Wszelkie wątpliwości rozwieje konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej przed zabiegiem powiększania i modelowania ust w NL Clinic w Katowicach.

POWIĘKSZANIE UST 0,5ML - JAK WYGLĄDA ZABIEG ?


Zabieg powiekszania, modelowania ust nie wymaga specjalnych przygotowań. Wystarczy tylko jeden zabieg, aby zobaczyć naturalne efekty. Dzięki jednemu zabiegowi można nadać ustom upragnioną objętość, skorygować kształt i podkreślić kontur. Zabieg powiększania ust zaczyna się znieczuleniem i konsultacją dotyczącą oczekiwanych efektów powiększania ust. Zabieg trwa do 45 min, czasem godzinę. Możesz go uzupełnić wybielając zęby najlepszą metodą PREVDENT w NL Clinic w tym samym dniu.

POWIĘKSZANIE, MODELOWANIE 0,5 ML - EFEKTY ZABIEGU


Jeśli chcesz powiększyć tylko górną wargę, ilość 0,5 ml będzie idealna a efekt naturalny. Jeśli nie wiesz jaka ilość preparatu jest potrzebna do zabiegu powiększania ust w Twoim przypadku skonsultuj się z lekarzem medycyny estetycznej. Konsultacja przed zabiegiem jest bezpłatna. Zapraszamy!

 

Po powiększaniu ust bardzo ważne jest, aby po zabiegu zadbać o okolicę ust. W pierwszej dobie należy unikać całowania oraz picia gorących napojów. Należy wykonywać ustami jak najmniejszą mimikę. 

 

Zabieg powiększania ust to jeden z najpopularniejszych zabiegów. Medycyna estetyczna jest naprawdę dla każdego i można z niej korzystać w prawie każdym wieku.

POLECANE ZABIEGI OBSZARU UST


PREVEDENT to system do wybielania zębów i naprawy szkliwa. połączenie aktywnej substancji wybielającej  z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość.

Nawilżanie ust

Nawilżanie ust kwasem HA to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie dla osób mających problem z pękającymi, suchymi wargami. Zabieg poprawia nawilżenia czerwieni wargowej,  poprawia też ogólny wygląd ust.

Pełne, kształtne i wydatne usta są synonimem kobiecości, dzięki makijażowi uzyskasz je bez problemu.

Makijaż permanentny sprawi, że Twoje usta będą wyglądać perfekcyjnie przez całą dobę.


Zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!