MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

Powiększenie punktu G - zabieg G-shot - ginekologia estetyczna.


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje

lekarz ginekolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Zabieg trwa 30 - 60 min.

Najczęściej w serii 2-3 zabiegów.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Wykonujemy znieczulenie miejscowe.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zalecamy jeden dzień odpoczynku - wykonanie

zabiegu w sobotę.

G-shot


Zabiegi ginekologii estetycznej są nazywane nową rewolucją seksualną. Określenie „estetyczna” może być nieco mylące, bo nie tylko o estetykę tu chodzi, ale przede wszystkim o podniesienie komfortu życia pacjentki, a tym także zwiększenie jakości życia seksualnego. Jedną z takich kuracji jest zabieg G-shot, który pozwala na bezpieczne i szybkie powiększenie punktu G.

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA ZABIEGI


Ostatnie dwie dekady to bardzo intensywny rozwój zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Ta stosunkowo młoda dziedzina bardzo prężnie rozwija się również w naszym kraju, a najnowsze kuracje można wykonać m.in. w naszej klinice medycyny estetycznej w Katowicach, gdzie przeprowadzają je doświadczeni lekarze. Zabiegi z tego zakresu nie tylko poprawiają estetykę okolic intymnych i podnoszą jakość życia seksualnego, ale też (a może przede wszystkim) zwiększają komfort życia i pomagają pozbyć się kompleksów.

 

W NL Clinic wykonujemy szereg zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, m.in. z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii RF i frakcyjnej

●      zabiegi labioplastyki, czyli plastyki warg sromowych,

●      zabiegi rewitalizacji i obkurczania pochwy,

●      powiększanie punktu G oraz łechtaczki,

●      terapię wysiłkowego nietrzymania moczu.

 

G-SHOT - CO TO ZA ZABIEG?


Procedura powiększenia punktu G to zabieg nowoczesny i małoinwazyjny (niechirurgiczny), którego celem jest powiększenie i ujędrnienie punktu G. To tzw. augmentacja punktu G, czyli zwiększenie jego objętości.Czym jest ten osławiony „punkt przyjemności”? To skupisko zakończeń nerwowych, które umiejscowione blisko wejścia do pochwy - na jej przedniej ściance. Przez wielu to zgrubienie uważane jest za punkt rozkoszy, ponieważ pobudzenie go prowadzi zwykle do osiągnięcia orgazmu. Nie u każdej pacjentki jest on jednak wyczuwalny, a u niektórych pań może być wręcz płaski.

 

Zabieg G-shot pomaga uwydatnić tę okolicę, potęgując czasowo przyjemne doznania seksualne. W tym celu wykorzystuje się preparat na bazie kwasu HA (który to składnik naturalnie występuje w naszym organizmie). Sama procedura jest prosta i trwa około 20-30 minut. Przeprowadza się ją w znieczuleniu miejscowym, a efekty utrzymują się od 6 miesięcy do roku. Potem zabieg G-shot można powtórzyć. Twórcą tej metody zabiegowej jest amerykański lekarz David Mattlock, który nazwał ją właśnie jako „G-shot”.

 

Kolejną metodą na powiększenie punktu G jest wykorzystanie do ostrzyknięcia autologicznej (czyli własnej) tkanki tłuszczowej pacjentki, wtedy jednak cała procedura jest bardziej skomplikowana i dłuższa, bo należy pobrać tłuszcz, odpowiednio go przygotować i dopiero wykonać zabieg.

USIECIOWANY KWAS HA


Do przeprowadzenia zabiegu powiększenia punktu G stosuje się kwas HA, czyli substancję bardzo dobrze przebadaną i bezpieczną. W zabiegach medycyny i ginekologii estetycznej stosuje się go z powodzeniem od wielu lat. Występuje on naturalne w ludzkim organizmie, głównie w skórze właściwej, czy w stawach. Efektywnie wiąże wodę - nawet 1000 razy więcej niż waży jego cząsteczka. Zwiększa objętość tkanek i poprawia ich ukrwienie. Usieciowany kwas hialuronowy dłużej utrzymuje się w miejscu pogadania i znacznie wolniej rozkłada niż ten nieusieciowany. Z tego powodu najczęściej wykorzystywany jest w zabiegach estetycznych.

G-SHOT EFEKTY


Stosowany w zabiegu preparat na bazie usieciowanego kwasu HA wypełnia i uwydatnia punkt G, dzięki czemu jest on bardziej stymulowany podczas stosunku, a pacjentka odczuwa większą przyjemność ze współżycia. Poprawia również ukrwienie tej okolicy, a kwas HA dodatkowo pobudza nowotworzenie się naczyń krwionośnych. W tej procedurze wykorzystywany jest kwas usieciowany, co przedłuża efekty zabiegu. Co ciekawe, efekty można przetestować już 12 godzin po poddaniu się procedurze. Praktycznie od razu po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności, należy jednak pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu, czyli pić ok. 2-2,5 litra wody dziennie.

 

Warto mieć świadomość, że zabieg G-shot nie jest cudownym remedium na problemy w sypialni. Podczas konsultacji kwalifikującej do zabiegu warto porozmawiać z lekarzem, by dobrać optymalne rozwiązanie i zdawać sobie sprawę z możliwości zabiegu, który nie zastąpi wizyty u seksuologa czy psychologa, jeśli przyczyna problemów z osiągnięciem orgazmu leży głębiej.

POWIĘKSZANIE PUNKTU G - WSKAZANIA


- problemy z osiągnięciem orgazmu pochwowego,

- zaburzenia czucia i obniżone odczuwanie przyjemności podczas stosunku,

- chęć intensyfikacji doznań seksualnych,

- niska jakość życia seksualnego.

 

Przed wykonaniem zabiegu zaleca się wykonanie badania cytologicznego.

PRZECIWWSKAZANIA DO POWIĘKSZENIA PUNKTU G


- ciąża,

- menstruacja,

- aktywne infekcje pochwy,

- zaburzenia krzepliwości krwi,

- choroby nowotworowe,

- nadwrażliwość na składniki preparatu,

- choroby wątroby o przewlekłym charakterze,

- oziębłość płciowa.

G-SHOT OPINIE


Pacjentki bardzo chwalą sobie zabieg powiększania punktu G metodą G-shot. Specjaliści pracujący w NL Clinic dbają o ich komfort przed i podczas zabiegu oraz odpowiadają na wszystkie - nawet najbardziej intymne - pytania. Dzięki temu panie czują się bezpieczne i zaopiekowane, a sama procedura nie jest powodem do stresu. Dziś coraz mniej jest tematów tabu, a jakość życia seksualnego jest ważnym elementem codzienności. Na procedurę G-shot umawiają się zarówno młodsze, jak i starsze pacjentki. Może być świetnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet po porodzie, jak i w okresie menopauzalnym.

POWIĘKSZANIE PUNKTU G - CENA


Powiększanie punktu G Katowice

W NL Clinic w Katowicach pacjentki mogą poddać się nowoczesnej procedurze ginekologii estetycznej jaką jest G-shot. Podczas konsultacji kwalifikującej do zabiegu lekarz odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni przebieg i możliwości kuracji tak, aby pacjentka miała realne oczekiwania i była świadoma działania iniekcji kwasem HA. Jeśli szukasz nowych możliwości na poprawę jakości życia seksualnego - zadzwoń i zapisz się na konsultację do NL Clinic.

 

Cena zabiegu to od 1000 zł

 

Wizyta kontrolna jest bezpłatna.

Wizytę konsultacyjną rezerwujemy wyłącznie telefonicznie - 881 202 202

 


Nadal zastanawiasz się nad o zabiegiem?

Umów się na konsultację. Zapraszamy.