INNOFACIAL - HYDRADERMABRAZJA KWASOWA


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Pierwszy zabieg trwa 60 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Znieczulenie nie jest wymagane.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESTENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalestencji.

OCZYSZCZANIE SKÓRY

Hydradermabrazja kwasowa - innowacyjny zabieg regenerujący i kondycjonujący


INNOFACIAL to innowacyjny zabieg złożony, łączący hydradermabrazję z delikatnym peelingiem chemicznym i kondycjonowaniem skóry. Natychmiastowy efekt to nawilżenie, głębokie oczyszczenie oraz polepszenie jakości skóry. Zabieg hydradermabrazj kwasowej INNOFACIAL stymuluje mikrokrążenie, sprawia, że funkcję skóry są zaktywowane a dodatkowo jest ona zaopatrzona w składniki ochronne i odżywcze.


JAK DZIAŁA HYDRADERMABRAZJA KWASOWA ?


Natural Look to pierwszy w Polsce gabinet medycyny estetycznej, który oferuje zabiegi hydradermabrazji nowoczesnymi płynami kosmetycznymi INNOFACIAL .

 

Zabieg INNOFACIAL podobny jest do znanych na rynku: mikrodermabrazji wodnej, Hydrafacial, Hydropeeling, Aqua peeling. INNOFACIAL to kolejnej generacji technologia w kosmetyce aparatowej, umożliwiająca jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz regenerację skóry.  Najczęściej stosuje się go na: twarz, szyję, dekolt, plecy, dłonie. INNOFACIAL łączy w sobie zalety peelingu, mikrodermabrazji i maseczki regenerującej. Zabieg ten można dodatkowo łączyć z innymi np. z klasyczną mikrodermabrazją diamentową. INNOFACIAL oferuje szybką i wysoką skuteczność nawet dla skóry tłustej i ze skłonnością do trądziku.

HYDRADERMABRAZJA KWASOWA - DLA KOGO ?


Wskazania do zabiegu INNOFACIAL

•    sucha, odwodniona skóra np. po nadmiernym opalaniu,
•    nierówny koloryt skóry, delikatne przebarwienia ,
•    zanieczyszczenia skóry,
•    tłusta cera,
•    skłonność skóry do  trądziku,
•    niewielkie zmarszczki,
•    inne zabiegi medyczne i kosmetyczne wysuszające skórę.

Zabieg INNOFACIAL polega na mechanicznym i chemicznym usunięciu z powierzchni skóry toksyn, zanieczyszczeń, tłuszczu, martwych komórek. Służy do tego specjalna końcówka urządzenia, która jednocześnie podaje płyn pod ciśnieniem i go pobiera. Zasada jest prosta i skuteczna, trochę podobna do pracy piorącego odkurzacza. Następnie usuwane są głębokie, zaczopowane zabrudzenia, zaskórniki i natychmiast odsysane ze skóry. Ostatnim etapem jest nawilżenie, nawodnienie i podanie preparatu regenerującego zawierającego min. przeciwutleniacze na oczyszczoną skórę. Procedura zabiegu INNOFACIAL pozwala głębiej dotrzeć substancjom aktywnym niż w innych zabiegach. Efekty są widoczne natychmiast. Cała procedura jest krótka – trwa ok. 30-40 min. Jest bezbolesna dla większości osób i może być wykonana w dniu pracy. Nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg można powtarzać, co tydzień.

INNOFACIAL możne polecić osobom, które chcą się pozbyć drobnych zmarszczek, przebarwień i przesuszenia skóry. Wskazany jest też, gdy mamy niedotlenienioną skórę lub cera jest pozbawiona blasku. Hydradermabrazja INNOFACIAL oferuje dobre rezultaty w przypadku każdego zanieczyszczenia skóry, czy  trądziku.  Zabiegi polecane są również, jako uzupełnienie innych procedur kosmetologicznych i medycyny estetycznej np. po zabiegach laserowych. Zabieg odpowiedni jest nawet dla osób z bardzo delikatną skórą.

IS 1 – Płyn zawiera min. kwas L-mlekowy (α-hydroksypropionowy)- jest to naturalna substancja otrzymywany w procesie fermentacji cukru. Kwas mlekowy normalizuje procesy złuszczania naskórka w sposób bardzo delikatny. Jak wszystkie kwasy typu AHA charakteryzuje się dobrymi właściwościami nawilżającymi. Przyczynia się też do rozjaśnienia zniszczonej i zmęczonej skóry. Faza zabiegu preparatem IS 1 ma za zadanie działać powierzchniowo. Dzięki ciśnienieu i podciśnieniu doprowadza się do usunięcia zrogowaciałego naskórka i oczyszczenie skóry.

IS 2 – Jest preparatem zawierającym min. kwas BHA - kwas salicylowy.
Jest on rozpuszczalny w tłuszczach, dzięki temu kwas salicylowy oprócz właściwości złuszczających, ma także zdolność wnikania przez warstwę łojową w głąb skóry. Preparat IS 2 dziei tej właściwości przenika w głąb mieszków włosowych, pomaga oczyścić skórę z trądziku i zaskórników.. Kwas salicylowy działa łagodniej niż kwasy AHA. Może być też stosowany przy cerze suchej z zanieczyszczonymi porami. Dzięki działaniu tej substancji zawartych w IS 2 następuje lepsze wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparacje IS 3.

IS 3 – Zawiera liczne substancje nawilżające i regenerujące. Po usunięciu zbędnych martwych komórek oraz toksyn i zanieczyszczeń z powierzchni skóry oraz po otwarciu i oczyszczeniu porów płyn IS 3 odmładza, nawilża i zabezpiecza skórę.

Podczas zabiegu INNOFACIAL urządzenie nie podaje wody a jedynie specjalistyczne płyny kosmetyczne !

zabiego oczyszczania skóry


Zabieg INNOFACIAL jest nieinwazyjny, bezbolesny, bezpieczny, przynoszący szybkie rezultaty, bez konieczności rekonwalescencji baz niechcianych efektów ubocznych jak długotrwałe podrażnienie czy wysuszenie skóry. Technologia ta będąca od kilku lat na runku - w szczególności w USA.  Jest dobrze sprawdzona i udokumentowana.

DLA KOGO ?

HYDRADERMABRAZJA  - CENA


Hydradermabrazja

Twarz

200 zł

Twarz/szyja

220 zł

Twarz/szyja/dekolt

250 zł

(zabieg obejmuje demakijaż, zabieg hydradermabrazji oraz odpowiednio dobraną maskę po zabiegu)