MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

KOSMETYKI  OBAGI, CZYLI MEDYCYNA ESTETYCZNA ZAMKNIĘTA W PUDEŁKU

OBAGI HYDRATE FACIAL MOISTURIZER


Niezależnie od Twojego rodzaju skóry,  Obagi Hydrate spieszy Ci z pomocą, jeśli do tej pory nigdy nie udało Ci się naprawdę skutecznie nawilżyć skóry. Przyjazne skórze składniki i pionierskie technologie nie tylko odżywią i zregenerują Twoją skórę, ale utworzą na jej powierzchni rodzaj bariery uniemożliwiającej utratę nawilżenia i przenikanie szkodliwych, zewnętrznych czynników. Ponadto, Obagi Hydrate intensywnie wygładza skórę, zmniejszając w ten sposób widoczność zmarszczek czy drobnych linii. W przeciwieństwie do wielu preparatów nawilżających, Obagi Hydrate nie pozostawia tłustego filmu, ponieważ błyskawicznie się wchłania

PROFESJONALNE NAWILŻANIE SKÓRY

OBAGI HYDRATE FACIAL


Niezależnie od Twojego rodzaju cery,  Obagi Hydrate spieszy Ci z pomocą, jeśli do tej pory nigdy nie udało Ci się jej naprawdę skutecznie nawilżyć i jednocześnie zregenerować. To rozwiązanie dla osób, których skóra potrzebuje natychmiastowej, a zarazem długofalowej w skutkach pomocy. Solidne, naukowe badania leżące u podstaw składu tego kosmetyku pomogą Ci osiągnąć ten cel.
Obagi Hydrate to preparat na tyle przełomowy, że zdecydowaliśmy się dystrybuować go w naszej specjalistycznej klinice Naturallook w Katowicach.

Dlaczego?


Niejednokrotnie zdarza się, że nawilżające kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry w rzeczywistości znacznie pogarszają jej stan, zatykając pory i powodując, że skóra nie może swobodnie oddychać. Dzieje się tak za sprawą tworzonej przez nie, nieprzepuszczalnej warstwy, do której wręcz przyklejają się zanieczyszczenia i brud. Kosmetyki nawilżające tego typu obciążają skórę, zamiast zafundować jej rewitalizujący zastrzyk substancji odżywczych. Innym problemem jest konieczność dokładnego poznania swojego typu skóry, ponieważ kosmetyki niewłaściwie dobrane do jej rodzaju mogą przynieść więcej szkody, niż pożytku.

ODZYSKAJ

NATURALNE PIĘKNOEksperci z laboratoriów Obagi stworzyli więc specyfik, który definitywnie rozprawia się jednocześnie z dwoma często spotykanymi problemami: z bardzo krótkotrwałym nawilżeniem skóry oraz jej przesadnym natłuszczeniem. Dodatkowo Obagi Hydrate nadaje się idealnie do każdego rodzaju cery, rozwiązując wiele problemów związanych z nieznajomością własnego typu skóry.

Przesuszenie skóry może wynikać z wielu czynników, takich, jak wiek, warunki środowiskowe, uboga dieta (zwłaszcza w nienasycone kwasy tłuszczowe), nałogi, niedostateczne nawodnienie organizmu, stres, i – w końcu – niewłaściwa pielęgnacja. Przyjazne skórze składniki i pionierskie technologie zastosowane  w Obagi Hydrte nie tylko odżywiają i regenerują nawet najbardziej zniszczoną skórę, ale też tworzą na jej powierzchni rodzaj skutecznej i lekkiej bariery uniemożliwiającej utratę nawilżenia. Bariera ta utrudnia też przenikanie szkodliwych, zewnętrznych czynników w głąb skóry, jednocześnie nie zatykając jej porów.

Ponadto, Obagi Hydrate bardzo intensywnie wygładza skórę, zmniejszając w ten sposób widoczność zmarszczek czy drobnych linii. W przeciwieństwie do wielu preparatów nawilżających, Obagi Hydrate nie pozostawia tłustego filmu, ponieważ błyskawicznie się wchłania. Między innymi dlatego jest fantastycznym rozwiązaniem zwłaszcza dla cery mieszanej i tłustej – dwóch rodzajów skóry szczególnie trudnych do nawilżenia w estetyczny sposób. Szybkie wchłanianie nie oznacza jednak w żadnym razie, że kosmetyk nie jest wydajny. Wręcz przeciwnie – wyjątkowe działanie Obagi Hydrate oparte jest właśnie o przemyślaną synergię lekkiej konsystencji, skutecznej bariery ochronnej, błyskawiczne wchłaniane oraz składniki najnowszej generacji lub substancje całkowicie naturalnego pochodzenia. Jednym z takich składników jest Hydromanil.


Gdzie tkwi sekret skuteczności Obagi Hydrate?

Tajemnica wyjątkowości Obagi Hydrate, poza bogactwem lekkich i jednocześnie odżywczych składników, leży w pewnym  unikalnym składniku. Hydromanil – bo o nim mowa - to roślinna substancja pozyskiwana z endospermy nasion rośliny Tara (Caesalpinia spinosa), występującej dziko w wyjątkowym suchym, peruwiańskim klimacie.  Charakterystyczną cechą tej substancji jest stopniowe uwalnianie oligosacharydów, co zapobiega odwodnieniu zarodków Caesalpinia spinosa w tak nieprzychylnym klimacie.


Swoje szczególne zdolności retencyjne Obagi Hydrate zawdzięcza właśnie tej samej substancji. Inną, szczególną cechą Hydromanilu jest natychmiastowe nawilżenie skóry dzięki galaktomannanom, które – nie mogąc penetrować skóry za sprawą swych rozmiarów  - zatrzymują się na warstwie rogowej. Jednocześnie, Hydromanil zapewnia długotrwałe nawilżenie głębszych warstw skóry, ponieważ galakto-manno-oligosacharydy (które, dla odmiany, mają mniejsze rozmiary) wnikają właśnie w najgłębsze poziomy warstwy rogowej. Takie połączenie przynosi jednocześnie błyskawiczną i długotrwałą ochronę skóry i jest gwarantem odzyskiwania jej piękna w oparciu o składnik pochodzenia całkowicie naturalnego.

POLECANE ZABIEGI KOSMETYCZNE: