MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

NUCLEOFILL - LIFTING NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM

KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje

lekarz medycyny estetycznej

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Pierwszy zabieg trwa 30 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Wykonujemy znieczulenie maścią dla komfortu pacjenta.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Może wywołać przejściowy obrzęk, tkliwoś i zaczerwienienie.

Nucleofill co to jest?

 

Produkty Nucleofill to seria preparatów do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Obejmuje działanie liftingujące, antyoksydacyjne oraz intensywnie nawilżające, nawet najgłębsze warstwy skóry.

Nucleofill Strong, używany przez naszych kosmetologów, to najsilniejszy produkt firmy Croma Pharma przeznaczony do zabiegów mezoterapii igłowej. Innowacyjność produktów polega na trzykierunkowym działaniu, które zapewnia 100% skuteczności i satysfakcji. Dzięki wysokiej zawartości polinukleotydów zabieg działa:

 

  1. pobudzająco na receptory obecne na fibroblastach - proces aktywuje syntezę kolagenu typu I oraz elastyny, zapewniając zagęszczenie skóry oraz efekt liftingujący; dodatkowo indukowany zostaje proces przekształcania fibroblastów w miofibroblasty, które to posiadają wysokie właściwości kurczliwe. Nadają skórze sprężystość i wytrzymałość;
  2. antyoksydacyjnie - aktywne metabolity wiążą wolne rodniki w pierścienie aromatyczne i zwalczając je działają przwciwstarzeniowo na skórę;

intensywnie nawadniająco-aktywne polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, jędrna i sprężysta.

 

Skóra po zabiegach produktem Nucleofill zostaje wprowadzona w proces biostymulacji, zaczyna się regenerować, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawia, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna, a objawy stresu oksydacyjnego zaczną stopniowo zanikać. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną spłyceniu. Preparat idealny jest dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

NUCLEOFILL - JAK WYGLĄDA ZABIEG ?

Preparat podawany jest śródskórnie iniekcyjnie za pomocą igły lub liniowo przy użyciu kaniuli. Jest praktycznie bezbolesny, ponieważ wykonujemy go przy użyciu kremu znieczulającego.

Zalecana seria to 4 zabiegi co 2-4 tygodni. Dla podtrzymania efektów należy wykonywać jeden zabieg co 4-6 miesięcy.

Nucleofill Strong jest zabiegiem medycyny estetycznej, który możesz wykonywać cały rok. Nie wymaga rekonwalescencji, a regeneracja skóry trwa do dwóch dni, dlatego jest jednym z najczęściej polecanych przez kosmetologów. 

Skład:

Żel z polinukleotydami o stężeniu 2,5%,

pH pomiędzy 6,8 -7,5,

lepkość 48-65 PA*S.

Protokół zabiegowy:

Rozmiar igły: 30G x 13 mm,

Iniekcja: głęboko-śródskórnie oraz w głębokie warstwy skóry,

Ilość: od 1 - 6 strzykawek maksymalnie,

Technika: 5 punktów, liniowa, Multi-injekcji,

Seria: 4 zabiegi co 2-4 tygodni.

Opakowanie:

1 x ampułkostrzykawka 1,5 ml,

igły 30G x 13 mm, 2 szt.

NUCLEOFILL - OCZEKIWANE EFEKTY


Nucleofill efekty zabiegu


Pierwsze efekty, które możesz zaobserwować, pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Dla wzmocnienia i podtrzymania rezultatów zalecamy wykonanie serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie. Działanie estetyczne polega na widocznym napięciu i nawilżeniu skóry, poprawie kolorytu oraz jej odmłodzeniu. 


Zastosowanie:

  1. biostymulacja,
  2. działanie antyoksydacyjne,
  3. głębokie nawilżenie,
  4. spłycenie zmarszczek,
  5. poprawa koloryty skóry.


Utrzymywanie się efektu:
w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy.

NUCLEOFILL - OPINIE


Zabiegi medycyny estetycznej preparatem Nucleofil zbierają wiele pozytywnych opinii lekarzy medycyny estetycznej, jak i pacjentek. Do pozytywnych opinii przyczynie się nowoczesność, skuteczność i naturalność efektów zabiegu.

Profhilo

Zdjęcie poglądowe

NUCLEOFILL - WSKAZANIA


Zabiegi mezoterapii iglowej z użyciem preparatu Nucleofill Strong możesz wykonywać prewencyjnie lub w przypadku konkretnych problemów skórnych, takich jak:

 

Utrata elastyczności skory

Objawy starzenia z uwzględnieniem fotostarzenia

potrzeba nawilżenia i regeneracji skóry

Terapia antiaging

W połączeniu z innymi zabiegami medycyny estetycznej 

pojawienie się zarówno płytkich jak i głębokich zmarszczek 

NUCLEOFILL - PRZECIWWSKAZANIA


Jak każdy zabieg iniekcyjny posiada również przeciwwskazania. Należą do nich:

 

Epilepsja

Ciąża i karmienie piersią

Uczulenie na którykolwiek składnik preparatu

Nowotwory do 5 lat od wyleczenia 

stosowanie leków rozrzedzających krew

PO ZABIEGU POSTĘPOWANIE POZABIEGOWE


Regeneracja skóry po zabiegu jest natychmiastowa. Już na drugi dzień jej wygląd jest estetyczny i pozwala na powrót do pracy czy spotkania ze znajomymi. Zmarszczki wyraźnie się spłycają, a koloryt wyrównuje, co potęguje pozytywne wrażenia estetyczne

NUCLEOFILL - ZABIEGI ALTERNATYWNE


NUCLEOFILL - ZABIEGI UZUPEŁNIAJĄCE


·       Mezoterapia igłowa

·       RF Dione

·       Sunekos 200 i 1200

NUCLEOFILL CENA


NUCLEOFILL STRONG

Nucleofill strong

1 x 1,5 ml

850 zł


POLECANE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ


Preparat można łączyć jednocześnie z innymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak iniekcja z toksyny typu A, mezoterapia lub wypełnianie zmarszczek na bazie kwasu HA.
Efekty zabiegu są długotrwałe i subtelne...

Wchłanialne nici PDO , nici rewitalizujące oraz 3D - nici liftingujące, przynoszą spektakularne efekty w eliminacji zmarszczek, podnoszą i liftingują. Aplikacja nici jest praktycznie  bezbolesna,  nie pozostawia ...

Profhilo to unikalny zabieg odmładzający nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Daje efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy ....


Zbyt długo zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację on-line lub zadzwoń do nas i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!