NICI PDO, ... 3D, 4D - FIRST LIFT & NICI LIFTINGUJĄCE


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje

lekarz medycyny estetycznej.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Pierwszy zabieg trwa 60 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Wykonujemy znieczulenie maścią dla komfortu pacjenta.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?

 

Zabieg w zależności od typu może wymagać kilku dni bez wysiłku. Może wywołać przejściowy obrzęk, tkliwoś i zaczerwienienie.

Odmładzanie i lifting z zastosowaniem nici PDO.


Wchłanialne nici PDO First Lift przynoszą spektakularne efekty w eliminacji drobnych zmarszczek, spłycają głębokie  zmarszczki, poprawiają elastyczności, opóźniają procesy starzenia. Aplikacja nici jest praktycznie  bezbolesna,  nie pozostawia żadnych blizn ani nacięć, a nieznaczne  zaczerwienienia powstałe po ich aplikacji znikają w ciągu kilku dni. Nici można  aplikować niemal na całym ciele. Są wszechstronne i uniwersalne.

NICI PDO


System nici PDO powstał klika lat temu w Korei Południowej i obecnie wykonywany jest w wielu krajach (Japonia, USA, Brazylia, Rosja oraz w Europie Zachodniej) Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE i jest dopuszczony w całej Unii Europejskiej.

Nici PDO wykonane są z polidioksonanu-syntetycznego biokompatybilnego włókna, rozpuszczającego się w skórze.

Badania kliniczne wykazały, że nici PDO pobudzają w tkankach proces tworzenia kolagenu oraz syntezę elastyny, odpowiedzialnych odpowiednio za jedrność i sprężystość skóry. Dzięki takiemu mechanizmowi działania skóra, w którą wprowadzimy nici PDO staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Technika wprowadzania nici PDO  wykorzystuje naturalne linie napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego. Dzięki niciom PDO możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania toksyny botulinowej – relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, niż po podaniu toksyny botulinowej, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych, a wpływamy jedynie na osłabienie ich działania.

Nić PDO – umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy oraz ciała: szyi, dekoltu, biustu, pośladków, brzucha i nóg.

First Lift to zabieg dedykowany przede wszystkim dla pacjentów w wieku 30-55 lat.  Pierwszy efekt poprawy wyglądu  uzyskujemy po kilku tygodniach.
Proces wchłaniania nici trwa do 8 miesięcy, a efekty  utrzymują się nawet do 2 lat. Stosując nici, wpływamy wzmacniająco na obwisłe tkanki. Ze względu na szybkie tempo wchłaniania nici, nie ma ryzyka zagęszczenia i bliznowacenia, jak w przypadku włókien o dużej średnicy i nici o długim okresie biodegradacji (ponad rok).

MIEJSCA STOSOWANIA

NICI PDO First Lift:


Na twarzy:
- Pionowe i poziome zmarszczki na czole
- Obniżone  brwi
- Dolina łez, kurze łapki
- Wyraźny fałd nosowo-wargowy
- Fałd marionetkowy
- V-lifting- poprawa owalu
- Opadające policzki i „chomiki”
- Pomarszczone policzki
- Okolica ust- zmarszczki palacza

Na ciele:
- Fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie
- Ujędrnianie i kształtowanie piersi,
- Zwiotczenie tkanek  na pośladkach, brzuchu, wewnętrznej stronie ramion i nogach

Jak wygląda  zabieg:
Zabieg trwa zazwyczaj 30 – 60 minut i jest praktycznie bezbolesny. Rozpoczyna się od nałożenia znieczulenia miejscowego (krem znieczulający). Następnie lekarz zaznacza przebieg nici i  wprowadza igły z nicią PDO w tkankę podskórną. Igły umieszczamy w określonych miejscach na twarzy w celu uzyskania efektu najskuteczniejszego napięcia skóry.

Efekty zabiegu to przede wszystkim:
- Wypełnienie lub podniesienie obszaru,
- Wygładzenie zmarszczek,
- Wypełnienie bruzd,
- Korekta nosa,
- Lifting skóry,
- Poprawa owalu twarzy.

Zabiegi przy pomocy nici PDO dają natychmiastowe, długotrwałe efekty.


Zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!