MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

MEZOTERAPIA IGŁOWA

IALEST


SIalest® - zawiera w sobie sól sodową kwasu HA. Intensywnie nawilża skórę oraz chroni przed wolnymi rodnikami. Wpływa na fizjologiczną równowagę w tkankach, przywracając im właściwości mechaniczne i elastyczne oraz wpływa na pobudzanie fibroblastów, makrofagów i komórek śródbłonkowych, poza tym pełni rolę reduktora wybranych rodników.


Ilość rodzimego kwasu HA zmniejsza się wraz z wiekiem, i w wyniku stopniowego obniżania się jego stężenia w naskórku i skórze właściwej zachodzą zmiany przyspieszające proces starzenia się skóry i pojawiania się zmarszczek.

Zalecane jest przeprowadzanie indywidualnych sesji zabiegowych mezoterapii igłowej - ustalanych wedle potrzeb pacjenta.

IALEST - KWAS HA - MEZOTERAPIA IGŁOWA


WSKAZANIA

 

To dzięki dużej zdolności nawilżania Ialest® pozwala na bardzo wyraźną poprawę trofizmu, utkania skóry, skutkiem jest jędrność i elastyczność.

 

PRZECIWWSKAZANIA


Nadwrażliwość na składniki produktu.

POLECANE ZABIEGI KOSMETYCZNE:


Zabieg ten łączy w sobie zalety peelingu, mikrodermabrazji i maseczki regenerującej. Można łączyć go z innymi np. z klasyczną mikrodermabrazją diamentową. INNOFACIAL oferuje szybką i wysoką ...


Peelingi medyczne używane są w leczeniu m.in. powierzchownych przebarwień, trądziku, rogowaceń słonecznych, brodawkach łojotokowych oraz przy odmładzaniu skóry. Peeling medyczny ...


Czy wiesz, że najnowszy, najmocniejszy, najszybszy, bezbolesny laser diodowy do całorocznego usuwania zbędnego owłosienia znajdziesz w NL Clinic ?

Zapomnij o goleniu i woskowaniu!