USTA DO POPRAWKI


Usta

Piękny i zalotny uśmiech to marzenie każdej kobiety. W telewizji widujemy gwiazdy czy celebrytki z dużymi i ponętnymi ustami, które aż kuszą. Nie ma tak dobrze, natura nie obdarzyła ich wszystkich po kolei idealnymi ustami. Praktycznie każda z nich odwiedziła gabinet medycyny estetycznej, jednak u większości trudno korektę zauważyć. Dobry specjalista wie, jak zrobić usta aby wyglądały jak u gwiazdy Hollywood.

PROBLEM

USTA A WIEK


Między 30 a 35 rokiem życia, usta tracą jędrność, nawilżenie, młodzieńczy blask i objętość. Przyczyną jest bardzo cienki naskórek oraz brak gruczołów łojowych i potowych. Wokół ust pojawiają się pionowe zmarszczki (tzw. zmarszczki palacza). Z czasem zaczynają opadać kąciki ust, pogłębiają się bruzdy wargowo – nosowe, co powoduje smutny wyraz twarzy oraz zmęczony wygląd.

WSPÓŁCZESNA MEDYCYNA ESTETYCZNA

OFERUJE RÓŻNORODNE KURACJE


•    Modelowanie, powiększanie i korektę obszaru ust, dokonuje się dziś głównie za pomocą preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego. Ma konsystencję żelu, a poprzez iniekcję cienkimi igłami lub kaniulami wprowadza się go w kontur, lub czerwień wargową.

 

•    Nawilżanie i odświeżenie czerwieni ust - zapobiega spierzchaniu ust i przesuszaniu śluzówki. Dodaje ustom jędrności oraz odświeża i odmładza czerwień ust. Zabieg polecany jest w szczególności młodym osobom, zazwyczaj po okresie wakacyjnym.

 

•    Podniesienie kącików - zabieg polegający na "wyciągnięciu" kącików ust, wykonuje się go często przy okazji wypełniania zmarszczek marionetki lub zmarszczek nosowo-wargowych.


•    Spłycenie zmarszczek palacza (pionowe) – poprawia się nawilżenie skóry wokół ust, ich kontur jest uwypuklony i wyraźnie podkreślony. Kuracja w szczególności dla kobiet, które nie akceptują rozpływania się makijażu wzdłuż zmarszczek przecinających kontur ust.

 

•    Podkreślenie konturu – widać dokładnie, gdzie kończy się czerwień wargowa. Poprawia się także jędrność i nawilżenie skóry wokół ust.

 

•    Powiększenie i modelowanie ust - zalecane dla osób o zbyt małych ustach, lub chcących skorygować ich wygląd. Kuracja uwydatnia czerwień wargową, uwypukla i podkreśla ich kontur. Usta stają się pełne i wyglądają naturalne.

PROFESJONALNE ZANIECZULENIE

W ZABIEGU POWIĘKSZANIA UST

Drobna korekta kształtu lub wielkości ust ładnie poprawi ogólny wygląd twarzy, a jednocześnie zblizy do wyglądu gwiazdy z ekranu, mimo że sama może być niezauważalna. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nie służą tylko do wypełnienia ust. W zależności od upodobań i oczekiwanego rezultatu, można tylko mocno je nawilżyć i lekko odmłodzić, bez efektu zwiększania objętości.

powiększenie ust