MAKIJAŻ PERMANENTNY UST


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Zabieg trwa 90 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Znieczulenie kremem w cenie

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?


Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Makijaż permanentny ust pozwala je optycznie powiększyć, poprawić nieregularny kontur, skorygować asymetrię i dysproporcję pomiędzy górną a dolną wargą, a także nasycić usta wybranym kolorem. Pełne, kształtne i wydatne usta są synonimem kobiecości, dzięki makijażowi uzyskasz je bez problemu.

Makijaż permanentny sprawi, że Twoje usta będą wyglądać perfekcyjnie przez całą dobę. Zapomnisz o poprawianiu makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Konturówki i kolorowe szminki staną się zbędne, a swój makijaż odświeżysz jednym pociągnięciem błyszczyka.

Istnieje wiele technik pigmentacji ust, a ilość barwników pozwala na dziesiątki kombinacji kolorystycznych. Preferuje usta naturalne, ale pięknie wykrojone i widoczne.


W naszej klinice na Osiedlu Witosa w Katowicach makijaż permanentny wykonuje ceniona specjalistka - Gabriela Grec – linergistka, kosmetolog.


 

Makijaż permanentny ust w NL Clinic

 

•      Ombre (całe usta pokryte, im bliżejsrodkowej cześci ust tym bardziej "'rozmyte")

•      Full lipstick ( efekt "pomadki", pieknie podkreślają wąskie i małe usta)

 

 

Zabieg pigmentacji ust wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub stomatologicznym i jest bezbolesny.

Przygotowanie do zabiegu makijażu permanentnego ust

Przed zabiegiem pigmentacji ust warto wykonać peeling i mocno je nawilżyć, dzięki temu zabieg będzie przebiegał bardzo delikatnie i uzyskamy lepszy efekt końcowy. Należy pamiętać o zażyciu leku przeciwwirusowego, np. Heviran – środek antyseptyczny przeciwdziałający występowaniu opryszczki. Osoby z aktywnym wirusem powinny przyjąć dawkę 400 mg lub większą (po konsultacji z lekarzem).

PIELĘGNACJA UST PO ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGOPo skończonym zabiegu makijażu permanentnego usta mogą delikatbue opuchnąć – taki stan utrzymuje się około 2 dni. Usta mogą być także wysuszone, spierzchnięte i miejscami lekko obolałe. Smarujemy usta kremem polecanym przez lingeristkę, wspomagając tym samym okres rekonwalescencji i chroniąc skórę przed bakteriami. Po zabiegu kolor ust mocno ciemnieje – dzieje się tak, ponieważ następuje silne przekrwienie, które z upływem czasu przemienia się stopniowo w strupek (cienka, wysuszona niewypukła skórka pigmentacyjna). Jest to przejściowe i nie ma żadnego związku z kolorem, jaki pojawi się po zejściu strupka. Obraz, który zobaczymy po kilku dniach, nie jest efektem ostatecznym. Usta goją się szybko i sucha skórka pigmentacyjna złuszczy się samoczynnie po około 3-4 dniach. Przez kolejne 2-4 tygodni kolor stabilizuje się w skórze. Dlatego dopigmentowanie planujemy po co najmniej 4 tygodniach, nie później jednak niż po 2 miesiącach. Przez cały okres gojenia się ust należy postępować zgodnie z zaleceniami linergistki i bardzo dokładnie dbać o higienę pigmentowanego obszaru.

Dla podkreślenia efektu w NL Clinic możesz również wykonać popularny zabieg powiększenia ust lub ich modelowania oraz zadbać o swój uśmiech w gabinecie stomatologicznym na parterze budynku. Wszystkie te zabiegi dedykowane estetyce ust i uśmiechu możesz wykonać w jeden dzień.

MAKIJAŻ PERMANENTNY - PRZECIWWSKAZANIA


 

  • - choroba krwi
  • - zaawansowana cukrzyca
  • - choroba nowotworowa w trakcie leczenia
  • - osoby zarażone wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby
  • - bardzo wysokie ciśnienie
  • - przyjmowanie sterydów lub silnych leków rozrzedzających krew,
  • - podwyższona temperatura, choroba wirusowa, stany zapalne
  • - świeże blizny,anomalie skórne na obszarze ,który ma być poddany pigmentacji

Makijaż permanentny ust

*cena zawiera korektę

1000 zł

*cena zawiera korektę

1000 zł

(po innym lingerniscie)

600 zł