MEDYCYNA ESTETYCZNA KATOWICE

ul. Obroki 68   |  Osiedle Witosa

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Zabieg trwa 90 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Znieczulenie kremem w cenie

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESCENCJI ?


Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Makijaż permanentny ust pozwala je optycznie powiększyć, poprawić nieregularny kontur, skorygować asymetrię i dysproporcję pomiędzy górną a dolną wargą, a także nasycić usta wybranym kolorem. Pełne, kształtne i wydatne usta są synonimem kobiecości, dzięki makijażowi uzyskasz je bez problemu.

Makijaż permanentny sprawi, że Twoje usta będą wyglądać perfekcyjnie przez całą dobę. Zapomnisz o poprawianiu makijażu po jedzeniu, sporcie czy pocałunku. Konturówki i kolorowe szminki staną się zbędne, a swój makijaż odświeżysz jednym pociągnięciem błyszczyka.

Istnieje wiele technik pigmentacji ust, a ilość barwników pozwala na dziesiątki kombinacji kolorystycznych. Preferuje usta naturalne, ale pięknie wykrojone i widoczne.


W naszej klinice na Osiedlu Witosa w Katowicach makijaż permanentny wykonuje ceniona specjalistka - Gabriela Grec – linergistka, kosmetolog.


 

Makijaż permanentny ust w NL Clinic

 

•      Ombre (całe usta pokryte, im bliżejsrodkowej cześci ust tym bardziej "'rozmyte")

•      Full lipstick ( efekt "pomadki", pieknie podkreślają wąskie i małe usta)

 

 

Zabieg pigmentacji ust wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub stomatologicznym i jest bezbolesny.

Przygotowanie do zabiegu makijażu permanentnego ust

Przed zabiegiem pigmentacji ust warto wykonać peeling i mocno je nawilżyć, dzięki temu zabieg będzie przebiegał bardzo delikatnie i uzyskamy lepszy efekt końcowy. Należy pamiętać o zażyciu leku przeciwwirusowego, np. Heviran – środek antyseptyczny przeciwdziałający występowaniu opryszczki. Osoby z aktywnym wirusem powinny przyjąć dawkę 400 mg lub większą (po konsultacji z lekarzem).

PIELĘGNACJA UST PO ZABIEGU MAKIJAŻU PERMANENTNEGOPo skończonym zabiegu makijażu permanentnego usta mogą delikatbue opuchnąć – taki stan utrzymuje się około 2 dni. Usta mogą być także wysuszone, spierzchnięte i miejscami lekko obolałe. Smarujemy usta kremem polecanym przez lingeristkę, wspomagając tym samym okres rekonwalescencji i chroniąc skórę przed bakteriami. Po zabiegu kolor ust mocno ciemnieje – dzieje się tak, ponieważ następuje silne przekrwienie, które z upływem czasu przemienia się stopniowo w strupek (cienka, wysuszona niewypukła skórka pigmentacyjna). Jest to przejściowe i nie ma żadnego związku z kolorem, jaki pojawi się po zejściu strupka. Obraz, który zobaczymy po kilku dniach, nie jest efektem ostatecznym. Usta goją się szybko i sucha skórka pigmentacyjna złuszczy się samoczynnie po około 3-4 dniach. Przez kolejne 2-4 tygodni kolor stabilizuje się w skórze. Dlatego dopigmentowanie planujemy po co najmniej 4 tygodniach, nie później jednak niż po 2 miesiącach. Przez cały okres gojenia się ust należy postępować zgodnie z zaleceniami linergistki i bardzo dokładnie dbać o higienę pigmentowanego obszaru.

Dla podkreślenia efektu w NL Clinic możesz również wykonać popularny zabieg powiększenia ust lub ich modelowania oraz zadbać o swój uśmiech w gabinecie stomatologicznym na parterze budynku. Wszystkie te zabiegi dedykowane estetyce ust i uśmiechu możesz wykonać w jeden dzień.

MAKIJAŻ PERMANENTNY - PRZECIWWSKAZANIA


 

  • - choroba krwi
  • - zaawansowana cukrzyca
  • - choroba nowotworowa w trakcie leczenia
  • - osoby zarażone wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby
  • - bardzo wysokie ciśnienie
  • - przyjmowanie sterydów lub silnych leków rozrzedzających krew,
  • - podwyższona temperatura, choroba wirusowa, stany zapalne
  • - świeże blizny,anomalie skórne na obszarze ,który ma być poddany pigmentacji

Makijaż permanentny ust

*cena zawiera korektę

1000 zł

*cena zawiera korektę

1000 zł

(po innym lingerniscie)

600 zł


POLECANE ZABIEGI OBSZARU UST


PREVEDENT to system do wybielania zębów i naprawy szkliwa. połączenie aktywnej substancji wybielającej  z nano-Hydroksyapatytem, który remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość.


Nawilżanie ust kwasem HA to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie dla osób mających problem z pękającymi, suchymi wargami. Zabieg poprawia nawilżenia czerwieni wargowej,  poprawia też ogólny wygląd ust.


Kwas HA pozwala na powiększenie ust lub tylko nieznaczne uwydatnienie ust, poprawienie konturu, nawilżenie, spłycenie  zmarszczek wokół nich, co w rezultacie daje efekt odmłodnienia ust i twarzy.


Zastanawiasz się nad odpowiednim zabiegiem?

Umów się na konsultację lub skontaktuj się z nami w dowolny sposób i

wybierz odpowiedni zabieg z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej!