MEDYCYNA ESTETYCZNA I KOSMETOLOGIA

REZERWACJA ON-LINE  24h

NL-Clinic


ul. Obroki 68

40-833, Katowice

Zapraszamy do rezerwowania terminów lub uzyskania dodatkowych informacji o zabiegach.  Po otrzymaniu rezerwacji potwierdzimy ją telefonicznie lub poprzez e-mail. Proponowany termin rezerwacji może ulec zmianie. Wszystkie kwestie są zawsze uzgadniane w porozumieniu z pacjentem.


Pracujemy codziennie do 08:0 do 20:00. Soboty zarezerwowane są dla stałych klientów, na dłuższe zabiegi oraz osób w nagłej potrzebie.


Jeśli uważasz , że twoja sprawa jest pilna możesz pisać  do nas poprzez FB o dowolnej porze.

Pole wymagane
Pole wymagane Niewłaściwy adres e-mail
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
Dziękujemy za wysłanie wiadomości !
Przepraszamy - wiadomość nie została wysłana. Prosimy o kontakt telefoniczny 881 202 202 w godzinach 8:00 - 20:00
  1. Administratorem podanych danych jest  NL CLINIC. Pierzyńscy Spółka Jawna
  2. Przedmiotowe dane przetwarzane są celu przyjmowania wpływającej korespondencji i udzielania na nią odpowiedzi.  Przetwarzanie danych jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora (art 6 ust. 1 lit f  rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).
  3. Pani/Pana  dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.

Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwowania terminów lub uzyskania dodatkowych informacji o zabiegach również telefonicznie oraz poprzez facebook w szczególności, jeśli potrzebujesz bardzo szybkiego terminu.

 

Z uwagi na specyfikę pracy, poprzez FB możemy odpowiadać i potwierdzać wizyty z małym opóźnieniem. Pracujemy od poniedziałku do piątku

od 08:0 do 20:00.

Soboty zarezerwowane są dla stałych klientów, na dłuższe zabiegi oraz osób w nagłej potrzebie.

 

Jeśli uważasz, że twoja sprawa jest pilna możesz pisać do nas poprzez FB o dowolnej porze.

 

881 202 202

medycyna.estetyczna.nlclinic