LIPOLIZA, KAWITACJA

CAVI - LIPO


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

W zależnosci od zakresu. Pierwszy zabieg z konsultacją może trwać do 1,5 godziny.  Przecietnie zabieg trwa 45 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Masaż z rolkami porównywalny do endermologii.

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESTENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalestencji. Wymaga stosowania zaleceń po zabiegu.

Cavi-Lipo

PLATFORMA ZABIEGOWA


Redukcja cellulitu i poprawa napięcia skóry

Redukcja tkanki tłuszczowej – ultradźwiękami

Usuwanie drugiego podbródka

Same ćwiczenia i dieta nie zawsze wystarczająco poprawiają jędrność i elastyczność skóry, dlatego dla zachowania młodego wyglądu warto zastosować zabieg Cavi-Lipo w naszeym gabinecie kosmetologicznym w NL Clinic. Cavi lipo doskonale sprawdzi się również u usuwaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej w konkretnych okolicach.


To relaksujący a jednocześnie wyszczuplający zabieg, z którego korzysta wiele celebrytek i gwiazd telewizyjnych. Pomaga uzyskać lepszą i dobrze wymodelowaną sylwetkę, która na wskutek np. ciąży lub nadmiernego apetytu może nie być perfekcyjna (rozstępy, cellulit lub nieestetyczne fałdki). W salonie medycyny estetycznej Cavi-Lipo (nazywany często lipolizą ultradźwiękową) modeluje sylwetkę, bez ingerencji chirurga. Nie zostawia żadnych śladów w postaci obrzęków czy rumieńców. Jest przy tym bezpieczną i efektywną kuracją w walce z tkanką tłuszczową.


Jak działa Cavi-Lipo ?


Zabieg działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe poprzez fale ultradźwiękowe (kawitacja ultradźwiękowa). Gdy fala uderza w komórki tłuszczowe, ich zawartość zaczyna intensywnie zmieniać swój stan oraz objętość, w wyniku czego powstają pęcherzyki zwane „bąblami kawitacyjnymi”. Pęcherzyki zwiększają swoją objętość, a następnie pękają uwalniając rozpuszczony tłuszcz, który jest bezpiecznie wydalany przez naturalny metabolizm.
Lipolizę ultradźwiękową wykonuję się w seriach: od 6 do 8 razy na daną partię ciała.

Kawitacja ultradźwiękowa


Jest pozbawiona wad, które posiadają inne metody. Przykładem jest kriolipoliza czasem wywołująca obrzęki i nie rozbijająca komórek tłuszczowych, czego skutkiem jest efekt jo-jo. Dopiero od niedawna istnieją urządzenia wykorzystujące zjawisko kawitacji w sposób bezpieczny i skuteczny. Większość urządzeń posiada przestarzałą już technologię prostolinijnej emisji fali. W takim przypadku fala jest jedną cienką prostą linią, która działa w bardzo wąskim zakresie na tkankę tłuszczową, a następnie penetruje głębiej ciało. W rezultacie tylko mała dawka całkowitej mocy trafia do tkanki tłuszczowej.


Jak CAVI-LIPO rozpuszcza tłuszcz można zobaczyć TUTAJ


Cavi-Lipo dzięki wyjątkowej głowicy zabiegowej generuje wiele nakładających się na siebie fal ultradźwiękowych. Niesie to za sobą wiele korzyści:


•    Uzyskuje o wiele silniejsze zjawisko kawitacji niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń, co przekłada się na lepsze rezultaty zabiegów.

•    Skuteczniejsze wykorzystanie mocy wyjściowej - brak ryzyka poparzeń czy dotkliwych skutków ubocznych.
•    Fale rozchodzą się pod kątem dzięki czemu tkanka tłuszczowa jest penetrowana znacznie głębiej niż u typowych fal liniowych.

Cavi - Lipo DEX

Aleksandra Kisio

Ewa Pacuła

Magdalena Waligórska

Damian Aleksander

Kawitacja ultradźwiękowa a cellulit
W tym przypadku także można zauważyć poprawę. Cavi-Lipo ma specjalną głowicę zabiegową CELLU, przeznaczoną tylko do rozbijania cellulitu. Użycie takiej głowicy powoduje, że zawartość komórek ulega upłynnieniu, czego skutkiem jest wyrównanie ich struktury. W skutek tego działania skóra z zewnątrz staje się jędrniejsza i gładsza a efekt „pomarańczowej skórki” zostaje znacznie zredukowany.


Efekty  Cavi-Lipo
Pierwsze rezultaty widać po 1-2 zabiegach, obwód zmniejsza się ok 2 cm, natomiast po kolejnych zabiegach może się zmniejszyć nawet do 6 cm. Efektem zabiegu jest nie tylko redukcja obwodu, ale także wymodelowana sylwetka oraz poprawa jakości skóry, redukcja cellulitu.

Unikalność CaVi-Lipo
Na rynku estetycznym nie ma drugiego tak skutecznego urządzenia. Technologia wykorzystana w Cavi-Lipo jest zastrzeżona oraz użyta po raz pierwszy w tego typu urządzeniu. Zredukowano wibracje i hałas, które często występują u konkurencyjnych urządzeń. Posiada unikalny design, wysoką jakość, liczne certyfikaty oraz przynosi doskonałe rezultaty zabiegów.


Bezpieczeństwo
Cavi-Lipo jest najbezpieczniejszym urządzeniem do redukcji tkanki tłuszczowej na rynku.
Wykorzystana technologia nakładania się wielu fal, osiąga o wiele lepsze rezultaty bez zwiększania mocy czyli bez ryzyka skutków ubocznych. O bezpieczeństwie świadczy również fakt, że urządzenie jest zatwierdzone przez amerykańską federację FDA, natomiast w Szwecji zabiegi te, są oficjalnie rekomendowane przez lekarzy i refundowane przy problemach z otyłością.

Certyfikaty
•    ISO 9001, ISO 13485 (dyrektywa medyczna).
•    FDA.

Dzięki Cavi - Lipo, na długo można się pozbyć niechcianej tkanki tłuszczowej. Już pierwszy zabieg przynosi widoczne efekty, skóra napina się, a z każdym następnym zabiegiem zmniejsza się obwód ciała. Liposukcja ultradźwiękowa pomaga modelować sylwetkę oraz uzyskać perfekcyjny wygląd gwiazd z telewizji, poprawiając przy tym samoocenę i samopoczucie.

 

Zalecenia:

•    Przed kuracją
Tydzień przed planowanym rozpoczęciem serii zabiegów powinno się stosować lekką dietę oraz unikać alkoholu. W miarę możliwości jeść głównie gotowaną i duszoną żywność (jak najmniej tłustą). Odciąży to wątrobę, by sprawnie poradziła sobie z metabolizmem usuniętej tkanki tłuszczowej.


•    Po zabiegu
Pić co najmniej 1,5 litra wody dziennie. Picie większej ilości wody umożliwi szybsze usunięcie z organizmu toksyn, odkładających się w komórkach tłuszczowych.  Aby zachować uzyskaną sylwetkę jak najdłużej, wskazana jest wzmożona aktywność ruchowa.

Obszary i czas stosowania:
•    boki 20min,
•    brzuch 40min,
•    podbródek 5-10 min,
•    pośladki 20min,
•    ramiona 20min,
•    uda 40min.

Na filmie możemy zobaczyć jak skutecznie urządzenie rozbija tłuszcz, pozwalając na utratę aż 4 centymetrów w obwodzie uda. Pokazuje to jego skuteczność i technologiczną przewagę tego urządzenia.

Badania Kliniczne Cavi-Lipo   Data rozpoczęcia badań : 29.01.2011
Zabiegi wykonywane urządzeniem Cavi-lipo (pierwszej generacji)

Potrzeba pacjenta:
Zredukowanie wagi. Pacjent miał równomiernie rozłożony tłuszcz oraz większe ilości wokół klatki piersiowej, brzucha i na pośladkach.

Dieta:
Ogólnie dobrze się odżywia, ale zbyt często je o niewłaściwej porze. Zbyt wysokie spożycie alkoholu.

Ćwiczenia:
Dwie sesja treningowe tygodniowo (siłownia), zazwyczaj ma czas na godzinny spacer raz w tygodniu.

Wskazania

Kontynuować zwykła dietę, ale powiększyć śniadania i lunch a zmniejszyć kolację.
Pacjent nie będzie pił alkoholu podczas terapii.
Zalecane dwa spacery tygodniowo.
Jeden zabieg Cavi –Lipo na tydzień przeprowadzony rano w sobotę lub niedzielę oraz platforma wibracyjna po zabiegu. Podwyższona aktywność podczas terapii.

Normalna konsumpcja na poziomie 2250 Kcal na dzień, co daje 15750 K cal na tydzień.

Jak widać na powyższym przykładzie pacjent ten osiągnął redukcję masy ciała ok. 8,1 kg w trakcie cyklu zabiegów. To bardzo dobry wynik.  Większość ludzi, aby osiągnąć redukcję 1 kg masy ciała potrzebuje:

Przykładowa kombinacja
-Dieta:
Przyjmowanie 1740 Kcal dziennie
Ćwiczenia:
3 x ćwiczenia, każda sesja spala min 300 Kcal
Cavi-Lipo zrobi resztę, czyli ok. 2600 Kcal na tydzień.

Włączenie Cavi –Lipo do procesu odchudzania pozwala wymodelować partie ciała jak broda, brzuch, bryczesy, kolana bez nadmiernej utraty tkanki tłuszczowej z twarzy, piersi, ramion, dłoni  itp.

Warto decydując się na kurację odchudzającą włączyć w nią nie tylko dietetyka, ale i lekarza medycyny estetycznej. Najnowsze urządzenie Cavi Lipo DEX pozwala na dużą kontrolę podczas odchudzania a dodatkowo rewelacyjnie usuwa cellulitu u kobiet i dba o napięcie skóry. Efekty działania – wyszczuplanie i modelowanie sylwetki,  potwierdzone badaniami są nieporównywalne do wielu urządzeń wywołujących zjawisko kawitacji ultradźwiękowej.  


Zapraszamy do NL Clinic na zabiegi Cavi–Lipo w promocyjnych cenach.

Cavi - Lipo DEX

OKOLICA

Za zabieg

190 zł

250 zł

370 zł

250 zł

360 zł

360 zł

290 zł