ALIDYA - SKUTECZNE LECZENIE CELLULITU


KTO WYKONUJE

ZABIEG?

 

Zabieg wykonuje kosmetolog.

ILE TRWA

ZABIEG ?

 

Pierwszy zabieg trwa 30 min.

CZY ZABIEG JEST

BOLESNY ?

 

Znieczulenie nie jest wymagane

CZY ZABIEG WYMAGA REKONWALESTENCJI ?

 

Zabieg nie wymaga rekonwalestencji.

Bardzo częstym problemem estetycznym dotyczącym głównie kobiet, jest tak zwany objaw „skórki pomarańczowej”, czyli  znany cellulit.

Alidya, dzięki swojemu unikalnemu składowi, działa przeciwcellulitowo w sposób wielopłaszczyznowy. Przede wszystkim powoduje chelatację (termin oznaczający silne wiązanie atomów na przykład metali, czego rezultatem jest unieczynnienie ich toksycznego działania) atomów żelaza oraz toksyn. Ponadto generuje usunięcie nadmiernej ilości wody z macierzy międzykomórkowej na drodze procesu zwanego drenażem osmotycznym. Dzięki temu uzyskuje się zmniejszenie obrzęku tkanek, a także redukcji obwodu ud nawet o kilka centymetrów. Dodatkowo pobudza mikrokrążenie co po pierwsze wspomaga odżywienie i regenerację tkanek, a po drugie zmniejsza odkładanie złogów żelaza w przestrzeni międzykomórkowej, co jest główną przyczyną powstawania cellulitu.

 

ALIDYA - JAK WYGLĄDA ZEBIEG ?


 

Preparat Alidya możemy stosować praktycznie w każdej okolicy, choć zazwyczaj procedura przeprowadzamy w okolicach dotkniętych cellulitem (uda, pośladki). Środek wprowadzany jest w tkankę podskórną przy zastosowaniu metody mezoterapii igłowej. Ponadto okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, a rezultat długotrwały. Sam zabieg trwa około 30 minut.


 

ZALETY


Zabieg przeciwcellulitowy z wykorzystaniem preparatu Alidya nie jest obarczony żadnymi ograniczeniami wiekowymi. Adresowany jest przede wszystkim do osób chcących pozbyć się cellulitu, u których problem ten jest jeszcze we wczesnym stadium.

WSKAZANIA


  • - Cellulit.

 

PRZECIWSKAZANIA


  • - kobiety w ciąży,
  • - osoby cierpiące na cukrzyce,
  • - ciężkie/przewlekłe choroby układu krążenia,
  • - aktywne choroby nowotworowe,
  • - choroby autoimmunologiczne,
  • - aktywne stany zapalne i infekcje (zwłaszcza w obrębie skóry i tkanki podskórnej).